Wczoraj, 15:54
Kamil Majchrzak otrzymał kilkadziesiąt pogróżek po przegranym meczu?
Piotrkowianin odpadł w pierwszej rundzie eliminacji do turnieju ATP w Miami. Po tym spotkaniu trener tenisisty Tomasz Iwański w dosyć emocjonalnym wpisie na jednym z portali społecznościowych ujawnił, że jego podopieczny miał być zastraszany. Ostatnio miał otrzymać kilkadziesiąt wiadomości tekstowych "od obstawiających w zakładach".
Wczoraj, 12:14
Piotrkowskie zapaśniczki sześć razy stanęły na podium
Reprezentantki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego rywalizowały w miniony weekend w Pucharze Polski Kadetek w zapasach kobiet oraz Turnieju Krajów Wyszehradzkich Juniorek. Pierwszy start w tym roku można zaliczyć do udanych, ponieważ podopieczne Angeliki Dytrych sześć razy stanęły na podium.
Wczoraj, 11:58
Oskar Jamorski jednym z najlepszych juniorów w tej części Europy
Pierwsze mistrzostwa (East Europe Billard Council juniorów odbyły się w miniony weekend w Bułgarii. W Petricz rywalizowali młodzi bilardziści z Polski, Czech, Słowacji, Bułgarii i Rumunii. Wicemistrzem EEBC został Oskar Jamorski, zawodnik klubu Snikers Rękoraj - zwycięzca rankingu Polski juniorów w 2018 roku.
16.03 22:06
Wicemistrzowie Polski poza zasięgiem
Ciekawy mecz obejrzeli kibice Piotrkowianina, którzy przyszli w sobotę do Hali Relax, przynajmniej w pierwszej połowie, ponieważ po przerwie Wisła Płock szybko powiększyła przewagę i ostatecznie pokonała piotrkowski zespół 40:24 (18:11).
16.03 10:25
Wolborzanin w Polsat Sport Fight [Aktualizacja]
Marcin Krakowiak zwyciężył w pojedynku w federacji Fight Exclusive Night w warszawskiej COS Torwar, który stoczył w sobotę (16 marca). Walka transmitowana była kanale Polsat Sport Fight.
15.03 13:48
W Bogusławicach będą skakać przez przeszkody
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody odbędą się w weekend na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach w gminie Wolbórz.
14.03 08:54
Gdyby Piotrkowianin wygrał w środę w Kwidzynie, awansowałby do czołowej "siódemki" w tabeli, tak się jednak nie stało. Gospodarze wygrali ten mecz 33:28 (18:14). Podczas tego spotkania nasz rozgrywający Grzegorz Sobut (na zdjęciu) zdobył 1000. bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej.
13.03 14:04
Tym razem podczas III Pucharu Polski OYAMA CUP w konkurencji Knockdown oraz Otwartych Mistrzostw Makroregionu Zachodniego OYAMA PFK w konkurencjach semi-knockdown i lekki kontakt. Obydwie imprezy zorganizowano 9 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowogrodzie Bobrzańskim.
13.03 13:48
Julia Chudy w jednym z najlepszych polskich klubów
Wychowanka UKS Piotrcovii Piotrków Trybunalski Julia Chudy dołączyła do wielokrotnego mistrza Polski, ekstraligowego zespołu KKPK Medyk Konin, z którym będzie walczyła o kolejny mistrzowski tytuł.
12.03 11:58
Coraz większa Nagonka
Kolejna Nagonka, czyli cykl biegów leśnych odbędzie się już w maju. Biegacze i chodziarze, którzy w tym roku wystartują po raz pierwszy, tradycyjnie rozpoczną i zakończą wyścig na terenie Osady Leśnej w Kole.
11.03 13:18
Kasztelan bliżej utrzymania
Kasztelan Rozprza dwukrotnie pokonał w weekend rezerwowy zespół PGE Skry Bełchatów, pierwszy pojedynek zakończył się wynikiem 3:2 (19:25, 22:25, 25:21, 25:21, 18:16, a drugi 3:1(27:25, 23:25, 25:17, 31:29). Przypomnijmy obydwa zespoły rywalizują w fazie play-out o pozostanie w II lidze. W tej klasie rozgrywkowej utrzyma się zespół, który trzykrotnie pokona rywala, a to oznacza, że rozprzanie potrzebują jeszcze tylko jednego zwycięstwa. Kolejny mecz odbędzie się 23 marca w Bełchatowie.
10.03 23:41
Piotrcovia zakończyła sezon zasadniczy
W ostatnim meczu sezonu zasadniczego Piotrcovia przegrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 29:37 (13:22). Do przerwy gospodynie wypracowały tak dużą przewagę, że w drugiej połowie nasze zawodniczki nie były w stanie odrobić strat. Kluczowy był 10-minutowy przestój naszych zawodniczek w pierwszej połowie.
09.03 21:47
Zwycięstwo zadedykowali Dawidowi
To nie był łatwy tydzień dla szczypiornistów Piotrkowianina, zaledwie w czwartek pożegnali swojego klubowego kolegę Dawida Jakubowskiego, który tydzień temu zginął w wypadku samochodowym, a już w sobotę musieli rozegrać ligowy mecz z Zagłębiem Lubin. Piotrkowianie wygrali ten pojedynek 30:29 (16:12), a decydującą bramkę tuż przed końcem meczu rzucił z rzutu karnego Marcin Szopa.
09.03 20:47
„Chcemy zbudować markę Sulejowa w świecie sportu”
18 bokserskich pojedynków obejrzeli miłośnicy tej dyscypliny, którzy przyszli w sobotę do hali sportowej w Sulejowie. Podczas Gali boksu o puchar burmistrza Sulejowa walczyli młodzi zawodnicy i zawodniczki nie tylko z naszego regionu. Włodarze gminy stawiają na sport i zamierzają umacniać markę Sulejowa w tej dziedzinie.
08.03 12:07
To będą najważniejsze mecze w tym sezonie
W sobotę siatkarze LUMKS Kasztelana Rozprza rozpoczną walkę o utrzymanie w II lidze. Rywalem rozprzan w fazie play-out będzie zespół PGE Skry Bełchatów. Mecze zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę, obydwa rozpoczną się o godzinie 18:00 w hali w Rozprzy, przy ulicy Sportowej 12A.
06.03 11:48
V Gala Boksu w Sulejowie. Powalczą o puchar burmistrza
Zapraszamy do Sulejowa na V Galę Boksu. W sobotę (9 marca) zawodnicy powalczą o puchar burmistrza Sulejowa.
06.03 09:24
Kajetan Olejnik na najwyższym stopniu podium
Kajetan Olejnik, zapaśnik piotrkowskiego AKS, zdobył złoty medal podczas Pucharu Polski Kadetów, będącym jednocześnie turniejem eliminacyjnym do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zapaśnicy rywalizowali od 1 do 3 marca w Warszawie.
06.03 09:18
Pogrzeb Dawida odbędzie się w czwartek
Pogrzeb Dawida Jakubowskiego, obrotowego Piotrkowianina, który zginął w wypadku samochodowym, odbędzie się w czwartek, 7 marca. Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 14:00 w kościele pod wezwaniem Świętego Mikołaja w Żarnowie (powiat opoczyński) przy ulicy Szkolnej 12. Po mszy świętej odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu.
03.03 21:35
Piotrkowianki poradziły sobie z presją
W niedzielę szczypiornistki Piotrcovii musiały się zmierzyć nie tylko z rywalem z Jeleniej Góry, ale i z informacją o tragicznej śmierci kołowego Piotrkowianina Dawida Jakubowskiego. Piłkarze i piłkarki doskonale się znają, nie może być inaczej, ponieważ codziennie widują się na treningach, a także poza boiskiem, dlatego rozgrywanie meczu w obliczu takiej tragedii na pewno nie było dla nich łatwe, poradziły sobie jednak z presją i minimalnie wygrały 27:26 (13:14).
03.03 12:41
Piotrkowianin wygrał i umocnił się w tabeli
Podopieczni Dmytro Zinchuka pokonali w Piotrkowie Sandrę Spa Szczecin 29-25 (16-13) i nadal zajmują ósme miejsce w tabeli dające awans do fazy play off.