Artykuły do tagu: regio

Dwa turnieje sportowe: turniej piłki nożnej o puchar wójta Woli Krzysztoporskiej oraz turniej siatkówki plażowej o puchar prezesa Górażdże Kruszywa, bogaty program artystyczny przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej, zabawy biesiadne i taneczne, konkursy oraz liczne atrakcje dla dzieci.
Sto lat orkiestry z Moszczenicy
Orkiestra Dęta z Moszczenicy w tym roku skończyła sto lat. Z tej okazji nie mogło się obyć bez uroczystości.
Region: Prezydent uspokaja działkowców
Podobnie jak w innych miastach regionu, również władze Radomska spotkały się z działkowcami. Rozmawiano o przyszłości radomszczańskich ogrodów działkowych. Jak zapewniła prezydent Anna Milczanowska, działkowcy mogą spać spokojnie.
Aleksandrów: Wspaniałe święto plonów
W upalną, sierpniową niedzielę w Aleksandrowie odbyło się Gminne Święto Plonów połączone z festynem rodzinnym. Msza święta dziękczynna za zebrane plony została odprawiona w nowo wybudowanej kaplicy pw. “Matki Bożej Siewnej” w Aleksandrowie. Koncelebrowana była przez księży proboszczów z parafii położonych na terenie gminy Aleksandrów: księdza Janusza Stanka – proboszcza parafii w Dąbrowie nad Czarną oraz księdza Romana Panka – proboszcza parafii w Dąbrówce.
Kamil Miazek idzie śladem Jerzego Dudka
16-letni wychowanek Włókniarza Moszczenica Kamil Miazek podpisał kontrakt z jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Europie - Feyenoordem Rotterdam. Miazek, który występował ostatnio w GKS Bełchatów, związał się z holenderskim klubem na okres trzech lat.
Rozprza: Pobił i okradł 15-latka. Został zatrzymany
Za kraty policyjnego aresztu w Piotrkowie trafił 20-letni mężczyzna, który pobił i okradł 15- latka.
Dwóch mężczyzn, którzy na jednej z tomaszowskich ulic usiłowali ukraść fragment torów kolejowych na gorącym uczynku przyłapali policjanci.
Region: Stypendia dla najlepszych
Do końca sierpnia w radomszczańskim urzędzie miasta można składać wnioski na stypendia. Są one przeznaczone dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, a także studentów.
Prokuratura w Piotrkowie prowadzi śledztwo dotyczące nielegalnego składowiska chemikaliów w Wolborzu. Jeden z wątków dotyczy urzędników.
Jak podaje „Rzeczpospolita” ceny ropy zmierzają ku psychologicznej granicy 120 dolarów za baryłkę. To znaczy, że taniejącą ropę, a wraz z nią relatywne niskie ceny paliw, mamy już za sobą
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat