Reklama

Artykuły do tagu: quad

Quad czy motorek na akumulator dla dziecka? Co wybrać?
Motory i quady na akumulator to dla dziecka więcej niż zabawki – to sposób na najprawdziwszą przygodę i rozrywkę, której nie jest w stanie zapewnić praktycznie żadna inna forma spędzania wolnego czasu. Ale który z tych typów pojazdów wybrać? Rozstrzygnijmy to!
Chcieli ukraść quada, spłoszyła ich gospodyni
Bełchatowscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzewanych o próbę włamania. Spłoszeni przez czujną właścicielkę posesji, uciekli porzucając swój łup. Pokrzywdzona rozpoznała sprawców i wskazała mundurowym ich miejsce zamieszkania. 47-latka oraz jej 36-letni partner odpowiedzą za usiłowanie kradzieży w włamaniem.
Bardzo wysoka nagroda za pomoc w znalezieniu quada (albo złodzieja)
W nocy z 17 na 18 czerwca w okolicach Portu "U Sołtysa" w Treście skradziono quada. Właściciel prosi o pomoc w odnalezieniu sprzętu lub wskazaniu złodzieja.
Piotrkowski Moto WOŚP tradycyjnie na najwyższych obrotach
Podczas tegorocznego Moto WOŚP-u można było m.in. przejechać się quadem oraz obejrzeć pokazy driftu samochodowego. Piotrkowscy fani motoryzacji tradycyjnie zagrali z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
Nietrzeźwy 16-latek wjechał quadem w ogrodzenie
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego w miejscowości Maksymów.
Chłopak z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Bełchatowie.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat