Reklama

Chcieli ukraść quada, spłoszyła ich gospodyni

PolicjaBełchatów Środa, 19 stycznia 202239965
Bełchatowscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzewanych o próbę włamania. Spłoszeni przez czujną właścicielkę posesji, uciekli porzucając swój łup. Pokrzywdzona rozpoznała sprawców i wskazała mundurowym ich miejsce zamieszkania. 47-latka oraz jej 36-letni partner odpowiedzą za usiłowanie kradzieży w włamaniem.
fot.: freepik.com

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji bełchatowskiej policji zostali wysłani do miejscowości Oleśnik, na terenie gminy Bełchatów, gdzie miało dojść do zdarzenia.

Zgłaszająca poinformowała, że po godzinie 1.00 obudziło ją szczekanie psa. Następnie usłyszała hałasy dobiegające z budynku gospodarczego. Zauważyła wówczas dwie osoby, które z garażu wyprowadzały quada. Rozpoznała, że to mieszkańcy sąsiedniej miejscowości. Przestępczy duet ostatecznie uciekł, swój łup pozostawiając na podwórku. Zgłaszająca powiadomiła też, że furtka na teren posesji, która była zamknięta na klucz, została zdjęta z zawiasów - relacjonuje nadkom. Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

 

Właścicielka posesji wskazała miejsce zamieszkania złodziei, a mundurowi wkrótce złożyli im wizytę. 47-letnia mieszkanka gminy Bełchatów oraz jej 36-letni partner szybko trafili do policyjnego aresztu.

 

Na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego śledczy przedstawili podejrzewanym zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był w przeszłości notowany za konflikty z prawem.


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)20.01.2022 09:29

A Jaką kare dostało małżeństwo z Piotrkowa które kiedyś złapali w Bełchatowie ?

10


stefan ~stefan (Gość)19.01.2022 12:12

niech mi jakis szpec powie
co to za quad marka i model?

20


go?ć_anna ~go?ć_anna (Gość)19.01.2022 09:36

Dlatego tszymam wszystko w gararzu i na kłudke.

04


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat