Advertisement

Artykuły do tagu: modernizacja

W całym mieście trwają remonty drogowe. Okazuje się jednak, że nie wszędzie są one wykonywane w dokładny sposób. Mieszkańcy ulicy Wyzwolenia, która jest aktualnie remontowana narzekają, że modernizacja mogłaby być lepiej zorganizowana.
Już niebawem rozpoczną się prace na krajowej 8. Droga zostanie rozbudowana do standardów drogi ekspresowej. W związku z budową pojawiają się obawy związane z jej dostępnością. Czy słusznie?
Piotrków: Do szatni… tylko w gumowcach
Od wielu lat po deszczu w szatni Szkoły Podstawowej nr 13 w Piotrkowie z kanalizacji wylewa woda. Sytuacja jest na tyle poważna, że kiedy pada naprawdę mocno, wody jest po kostki, a po kurtki dzieciom muszą przeprawiać się uzbrojone w gumowce panie woźne. Obecny dyrektor placówki od trzech lat stara się o modernizację. Teraz w końcu do niej dojdzie, ale wielce prawdopodobne, że nawet ona nie rozwiąże problemu. Dlaczego?
Znamy już terminy remontu miejskiej sieci ciepłowniczej. W tym roku przerwy w dostawie ciepłej wody potrwają od 5 do 18 lipca - informuje Włodzimierz Rózga, dyrektor techniczny spółki MZGK.
Chociaż ulica ta została zmodernizowana już cztery lata temu, to wówczas nikt nie pomyślał, że trzeba także wyremontować leżący w jej ciągu most.
Remont ulicy Słowackiego kosztować będzie miasto niewiele ponad 7 milionów złotych. Do przetargu stanęły dwa przedsiębiorstwa.
Stadion miejski: Trwa remont odwodnienia
Remont stadionu Concordii wszedł w kolejną fazę przebudowy. Budowlańcy przystąpili do przebudowy bieżni, którą rozpoczęto od remontu odwodnienia.
Czy to kolejny błąd w modernizacji stadionu Concordii?
Modernizacja stadionu Concordii przy ul Żwirki w Piotrkowie rozpoczęła się symbolicznym wbiciem łopaty przez prezydenta Krzysztofa Chojniaka pod koniec maja 2009...
Śląska nie będzie zmodernizowana
Śląska nie zostanie zmodernizowana, rondo sulejowskie na razie też nie, ale za to władze miasta już szykują się, aby wybudować rondo u zbiegu ulic Żeromskiego, Śląskiej, Krakowskie Przedmieście i Przedborskiej.
Piotrków: Bolączka dyrektora Heinzla
Zniszczone urządzenia i ciągły bałagan na skateparku przy ul. Belzackiej. Taki stan rzeczy zdaniem dyrektora piotrkowskiego OSiR-u kwalifikuje obiekt do modernizacji. - Bez odpowiedniego ogrodzenia i monitoringu nigdy nie będzie tutaj porządku – zauważa Leszek Heinzel.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat