Artykuły do tagu: Urodziny

Mała Tosia obdarowana prezentami
Moc prezentów otrzymała mała Tosia Ungier, pierwsze dziecko, które urodziło się w tym roku w Piotrkowie.
12. urodziny Przedszkola im. Bojanowskiego
Kolorowe i pyszne torty, występy, prezenty - to wszystko czekało na uczestników uroczystości, która odbyła się w Niepublicznym Przedszkolu im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie. Przedszkolaki i goście świętowali 12. urodziny przedszkola.
Tłumy na urodzinach Focus Mall
Losowanie Peugeota 301, nagród pieniężnych, tort oraz koncert Sylwii Grzeszczak - to główne atrakcje, jakie czekały na wszystkich przybyłych na 4. urodziny Focus Mall.
Sylwia Grzeszczak zaśpiewa w Piotrkowie
„Nowe szanse”, „Co z nami będzie”, „Mijamy się”, „Pożyczony”, czy „Księżniczka” to tylko niektóre z całej listy przebojów, które zaśpiewa w czasie piotrkowskiego koncertu Sylwia Grzeszczak.
14.10.2013 09:15
4 urodziny Focus Mall
Losowanie Peugeota 301 i Sylwia Grzeszczak na 4 urodzinach Focus Mall Piotrków Trybunalski.
Sierpień to wyjątkowy czas dla Bełchatowa, a to ze względu na przypadające w tym czasie trzecie urodziny Placu Narutowicza. W sierpniu 2010 roku uroczyście otwarto to miejsce po rewitalizacji i dla uczczenia tego święta 11 sierpnia mieszkańcy Bełchatowa będą wspólnie obchodzić urodziny Placu Narutowicza.
W Rynku skakali na skakankach
W środę o godz. 9.00 w Rynku Trybunalskim rozpoczęła się wielka impreza sportowo-historyczna. Mieszkańcy skakali na skakankach. Skoków koniecznie musiało być 796, czyli tyle, ile lat ma nasze miasto.
796. rocznica urodzin Piotrkowa
796 skoków przez skakankę w czasie nie dłuższym niż 796 sekund, czyli prawie 13,5 minuty - w taki właśnie sposób piotrkowianie chcą uczcić 796. rocznicę urodzin miasta.
Przed 7.00 rano w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej na świat przyszedł pierwszy piotrkowianin w nowym 2013 roku.
Przedszkolaki świętowały jedenaste urodziny
Niepubliczne Przedszkole im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie świętowało w poniedziałek swoje 11 urodziny.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat