Artykuły do tagu: Urodziny

13. urodziny Przedszkola im. Bojanowskiego
Pyszne torty, występy, prezenty oraz goście - to wszystko czekało na uczestników uroczystości, która odbyła się w Niepublicznym Przedszkolu im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie. Świętowano 13. urodziny przedszkola.
Galeria Focus Mall świętowała piąte urodziny
Focus Mall w Piotrkowie ma już 5 lat. Z tej właśnie okazji galeria zaprosiła dziś (w sobotę, 15 listopada) mieszkańców miasta i okolic do wspólnej zabawy. Był tort, konkursy, gwiazdy, a wreszcie wielkie wygrane. Fot. A. Wiktorowicz
5. urodziny Kina Helios w Piotrkowie!
W najbliższą sobotę, 15 listopada kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim świętować będzie swoje piąte urodziny! Na Widzów czekają wspaniałe seanse, liczne niespodzianki, ciekawe konkursy i wiele innych atrakcji oraz super cena biletów – tylko 14 złotych (do biletów 3D obowiązuje dopłata okularowa 3 zł)!
Piąte urodziny galerii Focus Mall
Focus Mall w Piotrkowie zaprasza mieszkańców miasta i okolic w sobotę, 15 listopada (od 14.00 do 19.00) na zabawę zorganizowaną z okazji piątej rocznicy otwarcia galerii.
Setne urodziny pani Stanisławy
Mieszkanka gminy Wolbórz Stanisława Wojciechowska dołączyła do zacnego grona stulatków. 24 października obchodziła swoje setne urodziny.
Loteria Urodzinowa w galerii Focus Mall
W listopadzie piotrkowski Focus Mall będzie obchodził jubileuszową, piątą rocznicę otwarcia. Aby uczcić tę szczególną okazję galeria zorganizowała dla klientów Loterię Urodzinową z atrakcyjnymi nagrodami.
200 lat dla pani Michaliny!
Michalina Gondzio – mieszkanka miejscowości Białkowice obchodziła 26 września 100 urodziny.
Krzysztof Piasecki na urodzinach klubu Insomnia
Satyryk Krzysztof Piasecki będzie gwiazdą pierwszego dnia urodzin piotrkowskiego klubu Insomnia.
Trojaczki w gminie Rozprza
Julita - 12.136 mieszkanka gminy Rozprza, Katarzyna - 12.137, Igor – 12.138 mieszkaniec. No i dumni rodzice: mama Paulina i tata Marcin Krasoniowie, mieszkańcy miejscowości Bryszki. W gminie Rozprza urodziły się trojaczki.
Powiat piotrkowski świętował 15. urodziny
Powiat piotrkowski świętował w niedzielę swoje 15. urodziny. Uroczystą galę z tej okazji zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury w Wolborzu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat