Artykuły do tagu: Urodziny

Tłumy na 3 urodzinach Focus Mall
70-kilogramowy tort, występ Kabaretu Młodych Panów, losowanie zwycięzców Loterii Urodzinowej oraz Dorota Wellman i Maciej Dowbor...
ODA: Urodzinowa wystawa Gajdy rozpoczęta
W piątkowy wieczór w galeriach Ośrodka Działań Artystycznych rozpoczęła się jubileuszowa, bo związana z 60. urodzinami, wystawa Stanisława Piotra Gajdy.
Co Piotr Gajda pokaże na swoje urodziny?
Stanisław Piotra Gajda, jeden z najbardziej znanych piotrkowskich artystów, zaprezentuje swój dotychczasowy dorobek artystyczny, okazją ku temu są 60. urodziny dyrektora piotrkowskiego Ośrodka Działań Artystycznych.
12.10.2012 11:35
Focus na urodziny
Prawie trzy lata temu (dokładnie 13 listopada 2009 roku) w naszym mieście została otwarta czwarta galeria rozrywkowo-handlowa, wchodząca w skład sieci Focus Mall w Polsce. Urodziny to doskonały powód do zorganizowania Loterii z nagrodami oraz pełnym atrakcji finałem.
Dokładnie 4 lata temu – 3 kwietnia 2008 roku o godzinie 12:00 ruszył portal ePiotrkow.pl.
Wiemy już, kto został laureatem naszego urodzinowego konkursu na hasło promujące "Tydzień Trybunalski".
Grabica: Najstarsza mieszkanka obchodziła urodziny
W ubiegłym tygodniu jedna z dwóch najstarszych mieszkanek gminy Grabica obchodziła 97 urodziny. Z tej okazji jubilatkę Józefę Patury (z domu Płachta), mieszkankę wsi Lutosławice Rządowe, odwiedziły wójt gminy Grabica Edwarda Wójcik i zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Grabicy Alicja Migdał. Były najlepsze życzenia, kwiaty, list gratulacyjny oraz książka pt. „Dzieje gminy Grabica” opisująca historię obecnej gminy i sąsiednich miejscowości od czasów średniowiecza aż po rok 2000.
Piotrków: Tłumy na urodzinach Focus Mall
Mnóstwo konkursów, prezentów, nagród pieniężnych i wielki finał loterii, na który z niecierpliwością czekali ci, którzy wcześniej wrzucili kupon do specjalnej urny.
Podczas pierwszych urodzin galerii do wygrania był samochód Ford Focus.
Rockowe brzmienie po raz kolejny w Piotrkowie. Z okazji pierwszych urodzin pubu grupy: Obraski i Bandaż Elastyczny wystąpią już 17 czerwca.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat