Focus na urodziny

Piątek, 12 października 20120
Prawie trzy lata temu (dokładnie 13 listopada 2009 roku) w naszym mieście została otwarta czwarta galeria rozrywkowo-handlowa, wchodząca w skład sieci Focus Mall w Polsce. Urodziny to doskonały powód do zorganizowania Loterii z nagrodami oraz pełnym atrakcji finałem.

Już 12 października 2012 r. rusza Loteria Urodzinowa, której główną nagrodą jest samochód Ford Focus. Rozlosowane zostanie również 5 nagród finansowych po 1 000 zł, na uczestników zabawy czeka także 500 nagród niespodzianek. Loteria potrwa do 10 listopada. Tego dnia o godzinie 17.00 odbędzie się losowanie zwycięzców.

 

Aby wziąć udział w Loterii wystarczy w dniach 12 października - 10 listopada zrobić zakupy za co najmniej 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym na terenie galerii Focus Mall. Potem trzeba zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, który będzie znajdował się obok fontanny na parterze galerii. Na otrzymanym od hostessy kuponie-zdrapce trzeba wpisać swoje imię i nazwisko i wrzucić go do urny. Jeśli dopisze nam szczęście w konkursie kuponów-zdrapek, po usunięciu srebrnego pola zobaczymy informację o wygranej, nagrody-niespodzianki (parasole i kubki termiczne) można odebrać od razu w Punkcie Obsługi Loterii. Warunkiem odebrania nagrody głównej oraz nagród finansowych jest obecność w czasie losowania 10 listopada o godzinie 17.00 i okazanie dowodu tożsamości.

Szczegółowy regulamin Loterii Urodzinowej dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze administracji galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

4


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat