Piąte urodziny galerii Focus Mall

Poniedziałek, 30 listopada -00010
Focus Mall w Piotrkowie zaprasza mieszkańców miasta i okolic w sobotę, 15 listopada (od 14.00 do 19.00) na zabawę zorganizowaną z okazji piątej rocznicy otwarcia galerii.
Piąte urodziny galerii Focus Mall

Punktem kulminacyjnym będzie pełen emocji finał Loterii Urodzinowej o godzinie 17.00. Poznamy wówczas dziesięciu szczęśliwych zwycięzców, którzy wygrają nagrody finansowe ufundowane przez galerię: jeden z 5 bonów o wartości 10 tys. zł każdy lub jeden z 5 bonów o wartości 1 tys. zł. Wydarzenie poprowadzą Agnieszka Kaczorowska, piękna tancerka i aktorka, w towarzystwie Mateusza Szymkowiaka, prezentera telewizyjnego. W finałowym koncercie wystąpi popularny piosenkarz Mrozu, który wykona utwory ze swojej najnowszej płyty „Rollercoaster”.

 

To będzie obfitujące w atrakcje popołudnie. Agnieszka Kaczorowska nie tylko będzie pełniła rolę gospodyni urodzin, ale wraz z Rafałem Maślakiem (tegorocznym misterem Polski i swoim partnerem z programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”) wystąpi w specjalnie przygotowanym show tanecznym. Gwiazdy spotkają się z fanami, będą pozowały do wspólnych fotografii i rozdawały autografy. Nastąpi także rozstrzygnięcie Loterii Urodzinowej. W tym roku w puli nagród znalazło się 55 tys. zł. Na deser zostanie podany wielki muffinkowy tort urodzinowy przygotowany przez Cukiernię Sowa. Złoży się na niego około 1000 babeczek.

 

To nie wszystkie niespodzianki przygotowane z okazji urodzin. Na scenie prowadzone będą konkursy, w których wygrać będzie można upominki od najemców galerii, w tym podwójne bilety do kina Helios. Na pamiątkę zabawy będzie można zrobić sobie bezpłatne zdjęcie w profesjonalnym atelier i od razu zabrać je ze sobą do domu.

 

Co zrobić, aby zostać zwycięzcą Loterii Urodzinowej? Wystarczy do 15 listopada tego roku zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym w galerii Focus Mall Piotrków Trybunalski. Następnie należy zgłosić się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, który znajduje się na parterze obok fontanny. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon - zdrapkę. Jeśli po usunięciu z niego farby pojawi się informacja o nagrodzie, będzie to oznaczało wygranie jednego z 500 upominków - pendrive’ów lub etui na telefon. Będzie je można odebrać od razu. Aby grać o nagrody główne, należy na kuponie wpisać swoje dane i wrzucić go do urny. W dniu finału kupony można w

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

7


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat