Artykuły do tagu: prezent

Co kupić dla swojego szefa?
Kupno prezentu dla szefa jest nie lada wyzwaniem dla każdego pracownika. Zdecydowanie należy zwrócić bowiem uwagę, aby upominek był nie tylko niezwykle elegancki, ale też trafił w gust obdarowywanego. Chcąc ułatwić Ci to zadanie, odpowiadamy na kilka najczęściej zadawanych pytań w tej kwestii.
Gotowe kosze prezentowe, czyli sekret udanych prezentów na każdą okazję!
Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, ale brakuje Ci czasu na poszukiwania? Potrzebujesz niezwykłego upominku, który będzie trafiony w każdej sytuacji i przy każdej okazji? Z pomocą przychodzą gotowe kosze prezentowe! Pięknie zapakowane zestawy z bogatą formą personalizacji zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Spraw radość bliskiej osobie bez konieczności tracenia czasu na poszukiwania prezentu!
Z biura prasowego na fotel burmistrza?
Jarosław Bąkowicz, który piastuje obecnie stanowisko kierownika Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, postanowił kandydować na urząd burmistrza Kamieńska. Podczas oficjalnej prezentacji Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Bąkowicza  'Wspólna Gmina – Wspólne Miasto", przedstawił swój program, a także zespół, z którym wystartuje w zbliżających się wyborach.
Mają konkretny plan rozwoju gminy
Już za nieco ponad miesiąc wybierzemy się do lokali wyborczych, aby oddać głos na swoich faworytów w wyborach samorządowych. W gminie Wolbórz 7 kwietnia wybierani będą burmistrz oraz 15 radnych Rady Miejskiej. Andrzej Jaros, obecny gospodarz miasta i gminy, zaprezentował swój zespół oraz plan, jaki wspólnie z nim chciałby zrealizować w ciągu najbliższej kadencji.
Komitet
KWW "Z Sercem dla Piotrkowa" przedstawił kandydatów, którzy będą tzw. "jedynkami" na listach poszczególnych okręgów do Rady Miasta Piotrkowa w kwietniowych wyborach samorządowych. Konferencję prasową zorganizowano w środowe popołudnie w pobliżu wieży ciśnień w Piotrkowie.
Pomysły na prezenty dla rezolutnych kilkulatków
Szukasz pomysłu na prezent dla 3- lub 4-letniego chłopca? W Media Expert znajdziesz mnóstwo propozycji, które sprawią, że jego oczy zaświecą się radością. Wybór odpowiedniego prezentu dla malucha to nie lada wyzwanie, ale mam dla Ciebie kilka świetnych pomysłów.
Jak uszczęśliwić mamę w święta?
Jak powszechnie wiadomo, dla każdej mamy najważniejsza jest obecność dzieci przy świąteczny, stole. Każdej mamie zależy na szczęściu oraz zadowoleniu swoich dzieci, w związku z tym jest to dla nich największa przyjemność, jakiej mogą tego dnia doświadczać. Mimo to każdy z nas chce sprawić swojej mamie dodatkową radość, wręczając jej podarunek od serca. W tym artykule znajdziesz klasyczne oraz nieco bardziej unikalne propozycje na prezent świąteczny dla mamy.
Wielka akcja EKO pakowania w Focus Mall w Piotrkowie!
Już najwyższy czas żeby pomyśleć o tym jak zapakować prezenty dla najbliższych na święta Bożego Narodzenia. Nic tak nie cieszy jak pięknie i pomysłowo opakowany upominek pod pachnącą świątecznie choinką. Warto pomyśleć o tym, żeby planując podarunki przystroić je tak, aby opakowania mogły być łatwo poddane recyclingowi. W Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim od 18 do 23 grudnia można wziąć udział w bezpłatnej akcji EKO pakowania prezentów.
To już ostatnia szansa. Zobacz wyjątkowy obraz w Akademii Piotrkowskiej
W poniedziałek będzie ostatnia okazja, aby w auli Akademii Piotrkowskiej zobaczyć imponujących rozmiarów replikę działa Jana Matejki „Sobieski pod Wiedniem”. Prezentację obrazu zaplanowano o godz. 17:30.
Zielony, niebieski, czerwony czy żółty – jakim Mikołajem jesteś
Prezenty świąteczne wręcza większość z nas, okazuje się jednak, że istnieje więcej niż jedna strategia na ich zakup. 63% zapakuje je samodzielnie i będzie do tego przykładać dużą wagę. Co trzeci obdarowujący planuje wydać w tym roku od 300 do 600 zł, a co czwarty 600 do 1000 zł, wynika z analiz przeprowadzonych przez VeloBank. Dzięki nim powstała też pierwsza, unikatowa macierz czterech typów Mikołajów, czyli stylów behawioralno-psychologicznych związanych z przedświątecznymi zakupami, w których każdy z nas może się odnaleźć. Poszczególnym sylwetkom przypisano kolory – zielony, czerwony, żółty i niebieski. Co ciekawe, to nie Czerwony, a Zielony Mikołaj występuje wśród Polaków najczęściej. Wręcza on wyjątkowo dopasowane prezenty, które przygotowuje z wyprzedzeniem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat