Artykuły do tagu: Jaros

Z biura prasowego na fotel burmistrza?
Jarosław Bąkowicz, który piastuje obecnie stanowisko kierownika Biura Prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, postanowił kandydować na urząd burmistrza Kamieńska. Podczas oficjalnej prezentacji Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Bąkowicza  'Wspólna Gmina – Wspólne Miasto", przedstawił swój program, a także zespół, z którym wystartuje w zbliżających się wyborach.
Mają konkretny plan rozwoju gminy
Już za nieco ponad miesiąc wybierzemy się do lokali wyborczych, aby oddać głos na swoich faworytów w wyborach samorządowych. W gminie Wolbórz 7 kwietnia wybierani będą burmistrz oraz 15 radnych Rady Miejskiej. Andrzej Jaros, obecny gospodarz miasta i gminy, zaprezentował swój zespół oraz plan, jaki wspólnie z nim chciałby zrealizować w ciągu najbliższej kadencji.
Burmistrz zdecydował w sprawie wyborów
Kolejni samorządowcy odkrywają karty. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zapowiedział na antenie Strefy FM swój start w tegorocznych wyborach samorządowych.
Kolejne niebezpieczne zdarzenie w Jarostach. Kolizja czterech pojazdów
W Jarostach (gm. Moszczenica) doszło do kolizji, w której wzięły udział aż cztery pojazdy. Żaden z uczestników zdarzenia nie został zabrany do szpitala.
Groźny wypadek w Jarostach
Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środę wczesnym popołudniem w miejscowości Jarosty. W zdarzeniu udział wzięły dwa samochody osobowe, a z naszych informacji wynika, że cztery osoby trafiły do szpitala.
Pierwszaki już pełnoprawnymi uczniami [ZDJĘCIA]
To był wyjątkowych moment dla kilkudziesięciu pierwszaków. Dzieci z dwóch pierwszy klas złożyły ślubowanie i stały się pełnoprawnymi uczniami szkoły podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach.
Mężczyzna potrącony przez pociąg
Do bardzo groźnej sytuacji doszło w miejscowości Batorówka w gminie Moszczenica. 40-letni mężczyzna został tam potrącony przez pociąg relacji Łódź-Radomsko.
22.06.2023 11:47
Burmistrz z absolutorium
Rada Miejska w Wolborzu udzieliła absolutorium z wykonania budżetu za rok 2022 burmistrzowi Andrzejowi Jarosowi. Głosowanie nad uchwałą podsumowującą działalność burmistrza w zakresie wykonania założonego budżetu w roku 2022 poprzedzone było przedstawieniem raportu o stanie miasta i gminy oraz odczytaniem sprawozdań Komisji Rewizyjnej i pozytywnej opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w Łodzi, które są organami kontrolnymi działalności i wykonania budżetu.
Posadzili pamiątkowe jabłonki
Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad w Jarostach wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Kwitnąca szkoła” organizowaną przez fundację State of Poland. Na dziedzińcu szkoły zasadzono jedne z najbardziej polskich drzew - jabłonie. Każdej nadano imię.
Grzegorz Lorek Honorowym Obywatelem Wolborza
W Wolborzu odbył się koncert noworoczny, podczas którego prezentowane były dokonania samorządu oraz plany inwestycyjne na nowy rok. Wręczono też tytuły zasłużonego i honorowego obywatela. Wśród tych drugich znalazł się poseł Grzegorz Lorek.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat