Komitet "Z Sercem dla Piotrkowa" zaprezentował swoje "jedynki"

Środa, 14 lutego 2024148
KWW "Z Sercem dla Piotrkowa" przedstawił kandydatów, którzy będą tzw. "jedynkami" na listach poszczególnych okręgów do Rady Miasta Piotrkowa w kwietniowych wyborach samorządowych. Konferencję prasową zorganizowano w środowe popołudnie w pobliżu wieży ciśnień w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

“Z Sercem dla Piotrkowa” jako pierwsze oficjalnie zaprezentowało swoich czołowych kandydatów do piotrkowskiej Rady Miasta. Komitet zrzesza 31 osób, które mają w Piotrkowie powalczyć o mandat radnego. Z tego grona ma być także wkrótce wyłoniony kandydat na prezydenta miasta.
Organizatorzy spotkania odpowiadali wymijająco na pytania dziennikarzy kto tym kandydatem ostatecznie zostanie ogłoszony.

Nasz komitet jest wyjątkowy, bo chcieliśmy, aby łączył ludzi, którzy mają swoje pomysły i chcieliby zmienić Piotrków. Nasz program jest związany z wieloma spotkaniami z mieszkańcami, przedsiębiorcami i osobami, które mają pomysł na Piotrków. Kandydaci, których dzisiaj prezentujemy, to osoby, które dużo wnoszą w naszym mieście, mają różne poglądy, ale też nie należą do żadnych partii politycznych. Piotrków jest miastem, które w swojej historii jest wielokulturowe i również to chcieliśmy zaprezentować na swoich listach, aby każdy miał możliwość wyrażenia swojego zdania i prezentowania swojego programu - mówił Mariusz Staszek, przedstawiciel KWW "Z Sercem dla Piotrkowa".

Oto „jedynki” KWW Z Sercem dla Piotrkowa do Rady Miasta:

 

Okręg wyborczy nr 1 - Krystyna Czechowska

 

Okręg wyborczy nr 2 - Dariusz Cecotka

 

Okręg wyborczy nr 3 - Juliusz Wiernicki

 

Okręg wyborczy nr 4 - Jarosław Górny

 

Do Rady Miasta Piotrkowa z ramienia KWW Z Sercem dla Piotrkowa mają kandydować także: Dagmara Kapuścińska, Maria Werner oraz Mariusz Hereng.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

15


Komentarze (148)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Felicja M. ~Felicja M. (Gość)25.02.2024 17:05

Obejrzałam ba fb i jestem zawiedziona. Zapamiętałam pierwszą pomoc, po co to mają w programie jak pp wchodzi jako obowiązkowa do szkół. No i wypowiedź p. Wiernickiego pozwólmy mieszkańcom wierzyć, że mogą decydować....Czyli co? po wyborach nam pokarzą, że są Chojniakowi?

10


Rewul ~Rewul (Gość)14.02.2024 21:38

Zastanawiam się jak można być pezpartyjnym członkiem partii. Fenomen, Ci ludzie zaczynają start wyborczy od okłamywania mieszkańców. Nikt im nie zaufa.

150


dryfujący ~dryfujący (Gość)20.02.2024 13:29

Tak zwany sprzedawczyk skorzystał z pomysłów innych osób z poprzedniej kampanii. Wydaje się, że hasło "Sercem dla Piotrkowa", to był jeden z pomysłów komitetu Razem dla Piotrkowa

11


Ja. ~Ja. (Gość)20.02.2024 10:35

Coś z tym portalem nie tak. Głosuję na kciuk w dół a tu dalej zero. Zastanówcie się czy warto dopuścić komentarze

31


Niestety ~Niestety (Gość)20.02.2024 06:57

Wydaje mi się że jednak dwie jedynki należą do partii PO i PSL. Trudno stwierdzić jednak do jakiej partii należy Pan Dariusz ... Bo tu brak zdecydowania.

50


chomikować jak w skl ~chomikować jak w skl (Gość)19.02.2024 10:42

Pan na zdjęciu zwany - usłyszał pomysł i skorzystał z techniki "kopiuj-wklej"

40


ot jego men ~ot jego men (Gość)19.02.2024 09:47

Pan Staszek najpierw zdradził PIS, potem Chojniaka, w ostatnich wyborach stał okrakiem pomiędzy Lorkiem, a Wojtysiakiem.
Teraz razem z Cecotką.
Czy pan Staszek ma kręgosłup moralny.
O nowych wieściach - potem.

70


usa ~usa (Gość)15.02.2024 22:09

Cicha ekipa Chojniaka

92


socjolog ~socjolog (Gość)18.02.2024 23:04

"Z Sercem dla Piotrkowa". Już w samej nazwie komitetu jest zawarty ich główny cel, to znaczy że nie będą dbać o nas mieszkańców. Ich dotychczasowa działalność i przynależność utwierdza w przekonaniu, że te osoby nic nie zmienią w Piotrkowie aby ich mieszkańcom żyło się lepiej. Oni w większości już byli i nic nie ZROBILI.

71


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)18.02.2024 17:12

Pan Cecotka będzie"za" a nawet przeciw zmianom.Wszystko zależy czy będzie robił to co lubi, czyli dobre wrażenie.
Czapki z głów za WOŚP,ale polityka nie dla Pana.

51


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat