Advertisement

Artykuły do tagu: Euro

Jak promować projekty dofinansowane przez Fundusze Europejskie?
Informowanie i promowanie dofinansowanego projektu to jeden z kluczowych obowiązków każdego beneficjenta Funduszy Europejskich. Beneficjent powinien informować o uzyskaniu wsparcia zgodnie z ustalonymi wytycznymi. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie organizuje pod koniec października webinarium, którego celem będzie zapoznanie uczestników z zagadnieniami dotyczącymi promocji projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027.
Mieszkańcy województwa łódzkiego mogą skorzystać z dofinansowań z Funduszy Europejskich
Polska jest liderem inwestowania i wdrażania Funduszy Europejskich, który sprawnie i efektywnie wykorzystuje przyznane środki. Są one dla naszych firm nie tylko impulsem inwestycyjnym, ale i szansą na zwiększenie konkurencyjności. Wspierają działania na rzecz klimatu, programy społeczne i zrównoważony rozwój obszarów miejskich. Już wkrótce mieszkańcy Województwa Łódzkiego będą mogli dowiedzieć się jak zdobyć środki na otwarcie działalności gospodarczej oraz dotacje i pożyczki na rozwój firmy w nowej perspektywie finansowej 2021-2027 w Mobilnych Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich.
Dofinansowania do odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców województwa łódzkiego
Trwa przyjmowanie wniosków w ramach naboru do nowego konkursu na projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027. Na dotacje będą mogły liczyć projekty mające na celu realizację inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym montaż instalacji fotowoltaicznej, budowę przydomowych elektrowni wiatrowych, kolektorów słonecznych oraz kotłów na biomasę. Wnioski można składać do 1 października 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na luty 2024 r.
EuroSkills Gdańsk 2023: z zawodów EuroSkills korzyści odnoszą całe sektory gospodarki
578 młodych profesjonalistów z 32 państw rozpoczęło 6 września trzydniową rywalizację w 42 konkurencjach na EuroSkills Gdańsk 2023. Zawodników wspierają trenerzy i 500 ekspertów w konkursowych dziedzinach. Polskę reprezentuje 41 zawodników startujących w 36 dyscyplinach. „Wyjątkowe zawody, mnóstwo rzeczy dzieje się tutaj” – mówi dr hab. Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Kino letnie z Funduszami Europejskimi
Kolejne wakacje w Województwie Łódzkim mijają pod znakiem kina letniego, czyli bezpłatnych seansów filmowych pod chmurką organizowanych przez Urząd Marszałkowski i dofinansowanych przez Fundusze Europejskie. Podczas weekendowych pokazów można nie tylko obejrzeć ulubiony film, zjeść darmowy popcorn lub watę cukrową, ale również dowiedzieć się czegoś więcej o Funduszach Europejskich, czy spędzić atrakcyjnie czas z rodziną i znajomymi.
Dofinansowania do dróg wojewódzkich
Trwa przyjmowanie wniosków w ramach naboru do nowego konkursu na projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027. Na dotacje będą mogły liczyć projekty stawiające sobie za cel modernizację, przebudowę, a nawet budowę dróg wojewódzkich. Wnioski można składać do 29 września 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na grudzień 2023 r.
Pomóżmy młodemu pływakowi z Piotrkowa dotrzeć na Mistrzostwa Europy
Piętnastoletni pływak z Piotrkowa Trybunalskiego, Bartosz Sokalski jest najmłodszym Mistrzem Polski, startującym zarówno w kategorii OPEN jak i ZD. Teraz wypływa na szerokie wody, spełniając swoje marzenie o reprezentowaniu Polski na Mistrzostwach Europy w Padwie. Aby tam dotrzeć, potrzebuje jednak naszego wsparcia.
Piotrkowianka wicemistrzynią Europy
Zuzanna Wiernicka zdobyła srebrny medal w biegu na 3000 metrów na mistrzostwach Europy U20 rozgrywanych w Jerozolimie. 17-letnia piotrkowianka pobiła rekord Polski do lat 18 należący do Sofii Ennaoui.
Rozwój pracowników dzięki Funduszom Europejskim
Trwa przyjmowanie wniosków w ramach Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027. Na dotacje będą mogły liczyć projekty wspierające rozwój pracowników, przedsiębiorstw i przedsiębiorców oraz ich przystosowanie do zmian społeczno-gospodarczych. Wnioski można składać do 21 sierpnia 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na październik 2023 r.
Dofinansowania na racjonalną gospodarkę odpadami
Trwa przyjmowanie wniosków w ramach naboru do nowego konkursu na projekty współfinansowane z Funduszy Europejskich dla Łódzkiego 2021-2027. Na dotacje będą mogły liczyć projekty mające na celu zapobieganie powstawaniu odpadów lub promujące ponowne ich użycie. Instytucją ogłaszającą nabór jest Zarząd Województwa Łódzkiego. Wnioski można składać do 11 sierpnia 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na grudzień 2023 r.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat