Artykuły do tagu: Klub

Drugi dzień Międzynarodowej Wystawy Lotnictwa (ZDJĘCIA)
W niedzielę kolejne atrakcje na piotrkowskim lotnisku w ramach wystawy FLY FEST. Ponownie będziemy mogli zobaczyć spacer po skrzydle na lecącym samolocie, czy przelot FA 50 Fighting Eagle, koreańskich samolotów służących w Polskich Siłach Powietrznych.
Piotrkowskie lotnisko będzie rozbudowane
List intencyjny w sprawie budowy nowych dróg kołowania (DK Charlie i DK BRAVO) na piotrkowskim lotnisku podpisali w sobotę podczas wystawy FLY FEST prezes Polskich Portów Lotniczych Andrzej Ilków i prezes Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej Grzegorz Skomorowski.
Fly Fest rozpoczęty. Główną atrakcją spacer po skrzydłach lecącego samolotu
Mnóstwo atrakcji przygotowali organizatorzy XII edycji Międzynarodowej Wystawy Lotniczej FLY FEST. Zarówno na płycie lotniska Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej jak i w powietrzu wiele się będzie działo w ten weekend. Publiczność będzie mogła zobaczyć m.in. pokazy polegające na spacerze po skrzydłach lecącego samolotu dwóch kobiet. Impreza potrwa do niedzieli.
Piotrkowianie solidarni z księdzem Michałem
Prawie 500 osób uczestniczyło w piątkowym proteście w obronie księdza Michała Olszewskiego, który został zatrzymany w związku z nieprawidłowościami w Funduszu Sprawiedliwości. To reakcja na list, w którym duchowny opisał jak wyglądało jego zatrzymanie przez ABW. Organizatorem wydarzenia był Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie Trybunalskim.
Lotnisko koszą... z satelity
Wyznaczony teren piotrkowskiego lotniska kosi dziś autonomiczny robot, sterowany przez satelitę. To w ramach testów, które będą się odbywać jeszcze w najbliższych dniach. Urządzenie pomoże m.in. przygotować nawierzchnię pod zbliżający się wielkimi krokami Fly Fest.
Kolejny Fly Fest już w ten weekend! ZOBACZ FILM
Imponujące pokazy lotnicze, wystawa sprzętu lotniczego, lotnicze wesołe miasteczko, atrakcje dla dzieci – tego wszystkiego będziemy mogli się spodziewać podczas dwunastej edycji FLY FEST w Piotrkowie. Impreza odbędzie się w dniach 6-7 lipca na lotnisku AZP.
Aeroklub w gronie dbających o bezpieczeństwo
Aeroklub ciągle ulepszając system zarządzania bezpieczeństwem podpisał deklartacje Just Culture. 
Bezpieczeństwo ma największe znaczenie dla całego społeczeństwa jak również szeroko rozumianej branży lotniczej. Jest warunkiem niezbędnym dla funkcjonowania i zrównoważonego rozwoju transportu powietrznego.
Pożary lasów w naszym regionie. Samolot gaśniczy w akcji
Stacjonujący na piotrkowskim lotnisku samolot gaśniczy Dromader został użyty do gaszenia pożaru lasu w powiecie opoczyńskim. Także strażacy mieli w piątek sporo pracy przy pożarach lasów i łąk.
Piknik Klubu Młodego Odkrywcy bawił i inspirował całe rodziny
Świat nauki stał się otwarty i inspirujący dla młodych odkrywców z Piotrkowa i regionu, wszystko dzięki piknikowi „Możesz więcej” zorganizowanemu na placu przy Mediatece 800-lecia.
Moc atrakcji w Mediatece 800-lecia
Nowości w studyjnym kinie, promocja książki o regionie, a także piknik dla młodych odkrywców. Na takie zaplanowane na najbliższe dni atrakcje, zaprasza Mediateka 800-lecia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat