Artykuły do tagu: Stawy

Odkrywamy znane i nieznane - Dwór Benedykta Górskiego w Łodzi
Przed tygodniem zachęcaliśmy do odwiedzenia wyjątkowego miejsca w stolicy naszego województwa, a dokładniej łódzkich Stawów Jana. Tuż obok nich znajduje się wyjątkowy drewniany dwór, który polecamy obejrzeć podczas wycieczki do Łodzi.
Odkrywamy znane i nieznane - Stawy Jana w Łodzi
Cieplejsze dni zachęcają do wypoczynku na łonie natury. Perspektywa ciepłego lata skłania nas do poszukiwania miejsc idealnych dla ochłody i kąpieli. Kto szuka odmiany od „Słoneczka” i raczej niskich w tym sezonie wód Zalewu Sulejowskiego, ten znajdzie równie ciekawy zbiornik na terenie Łodzi. Zachęcamy, by poznać bliżej miejsce nazywane Stawami Jana.
Rekordowa zbiórka krwi (ZDJĘCIA)
Akcja pod hasłem "Niepodległość mamy we krwi" odbyła się w niedzielę, 13 listopada w Wolborzu. Oddano prawie 25 litrów tego cennego płynu.
Cortinol Forte – prawdziwe opinie, skład oraz działanie kapsułek na ból stawów
Cortinol Forte to innowacyjny suplement zwalczający bóle stawów. Sprawdzamy, jak się go stosuje, jak działa, oraz jakie posiada składniki. Kliknij aby dowiedzieć się więcej o obecnej promocji na suplement który zregeneruje Twoją chrząstkę stawową!
Jak poprawić elastyczność stawów?
Stawy to bardzo istotne elementy naszego ciała. Trudno sobie wyobrazić poprawne funkcjonowanie bez odpowiedniej ich profilaktyki. Osoby zdrowe być może zbyt często je nadwyrężają, ale jednak problemy z nimi są tak istotne, że jedyną rzeczą, o której marzą takie osoby to ich elastyczność. Nie na darmo mówi się, że "w zdrowym ciele zdrowy duch" - i tak też faktycznie jest. Mamy kilka sposobów na to, aby poprawić ich zdolności motoryczne. Aby się dowiedzieć więcej, zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem.
Jak wzmocnić kości i stawy?
Złamania, bóle stawów, pęknięcia – urazy kości należą do jednych z najczęstszych dolegliwości, z którymi przychodzi nam się niekiedy zmagać. Niektórym osobom takie sytuacje przydarzają się szczególnie często. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby, dzięki którym można wzmocnić kości i uniknąć poważnych urazów. Ja to zrobić? Podpowiadamy.
Wystawy piotrkowskich artystów w ODA
2022 rok w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie rozpoczyna się od wystaw rodzimych artystów. W styczniu w galeriach ODA będzie można oglądać wystawy Juliusza Marwega oraz Joanny Rusin.
Punkty szczepień powszechnych bez szczepionek. Będzie za to punkt mobilny
Punkty szczepień powszechnych borykają się z brakiem szczepionek. Jedne już zawiesiły działalność, niektóre zrobią to lada moment. Wszystko przez opóźnienia w dostawach. W ten weekend będzie jednak można skorzystać z mobilnego punktu szczepień, który pojawi się w Piotrkowie.
Kolejne dni bez szczepień w punkcie przy ul. Belzackiej.
Przez kolejne dwa dni nie będzie możliwości zaszczepienia się w punkcie przy ul. Belzackiej. Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego informuje, że powodem jest brak dostaw szczepionek.
Wrócili do wędkowania w Wygodzie
Wędkarze - po roku przerwy - wznowili wędkowanie na stawach w lesie w miejscowości Wygoda.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat