Advertisement

Artykuły do tagu: jubileusz

Cztery piotrkowskie pary świętowały w piątek Złote Gody, czyli jubileusz 50. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji w Urzędzie Stanu Cywilnego odbyło się uroczyste spotkanie z jubilatami.
75 lat piotrkowskiej
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 obchodzi w tym roku swoją 75. rocznicę istnienia. W piątek zorganizowano obchody dostojnego jubileuszu popularnej "Odzieżówki".
Rywalizowały o „Złotego Piotrka”
X Panorama Taneczna o "Złotego Piotrka" odbyła się w sobotę (4 czerwca) w Piotrkowie.
Wyjątkowy jubileusz szkoły w Boryszowie
Szkoła Podstawowa im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie (gm. Grabica) obchodzi jubileusz 150-lecia istnienia. Z tej okazji w piątek (3 czerwca) odbyła się wyjątkowa uroczystość.
Złote Gody piotrkowskich par [ZDJĘCIA]
Siedem piotrkowskich par świętowało w sobotę (28.05) "złote" jubileusze małżeńskie. Tradycją jest, że z okazji Złotych Godów, czyli 50. rocznicy ślubu, organizowane jest uroczyste spotkanie z jubilatami w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego.
Strefa Aktualnych Hitów po raz 4000!
Lista przebojów, która powstała 1 września 2006 roku nosiła na początku nazwę "Strefa Hitów". Kilkanaście lat później dodano człon "aktualnych". Już w czwartek (26 maja 2022) Wieczorna audycja Radia Strefa FM zostanie zaprezentowana słuchaczom po raz 4000!
Świętowali Złote Gody. Łącznie to już 250 lat!
Pięć piotrkowskich par świętowało w sobotę (21.05) "złote" jubileusze małżeńskie. Jeśli podliczyć ich wspólny staż, łącznie wyszłoby 250 wspólnie przeżytych lat! Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości.
Złote Gody w gminie Rozprza [ZDJĘCIA]
Wyjątkowa uroczystość odbyła się w Rozprzy. Ponad dwadzieścia par z terenu gminy wspólnie świętowało uroczystość Złotych Godów.
Jubileusz X-lecia grupy teatralnej
Zapraszamy serdecznie 17 maja 2022 roku o godz. 18.00 do Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Słowackiego 13. Tego dnia uroczyście świętować będziemy Jubileusz X-lecia grupy teatralnej „Boczny Tor”.
Diamentowe i Złote Gody w Piotrkowie [ZDJĘCIA]
Cztery piotrkowskie pary świętowały swoje jubileusze małżeńskie. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat