Artykuły do tagu: zbiórka krwi

Nastolatka walczy o życie. Potrzebna krew
19-letnia studentka Akademii Piotrkowskiej, poszkodowana w niedzielnym wypadku na drodze krajowej nr 91 walczy o życie. Potrzebna jest krew. Uczelnia zwraca się z apelem do wszystkich o pomoc w zbiórce.
CRE zaprasza na zbiórkę krwi
Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego zaprasza na zbiórkę krwi. Już w środę będzie można podzielić się tym najcenniejszym darem, a dla uczestników zbiórki przewidziano także dodatkowe wydarzenia.
Zbiórka krwi w Gorzkowicach
Nadarza się kolejna okazja, aby podzielić się najcenniejszym darem - krwią. Już w weekend odbędzie się kolejna zbiórka, tym razem w Gorzkowicach.
29.11.2022 14:20
Andrzejkowo oddali krew
Prawie osiemnaście litrów krwi zebrano podczas andrzejkowej akcji zbiórki krwi, która we wtorkowe przedpołudnie odbyła się w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie.
Zbiórka krwi na andrzejki
W wyjątkowy i niezwykle pożyteczny sposób można spędzić wtorkowy poranek w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika. Tego dnia placówka organizuje zbiórkę krwi.
Andrzejkowa zbiórka krwi
W wyjątkowy i niezwykle pożyteczny sposób można spędzić wtorkowy poranek w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika. Tego dnia placówka organizuje zbiórkę krwi.
Rekordowa zbiórka krwi (ZDJĘCIA)
Akcja pod hasłem "Niepodległość mamy we krwi" odbyła się w niedzielę, 13 listopada w Wolborzu. Oddano prawie 25 litrów tego cennego płynu.
#Wolbórz Ratuje Życie - zbiórka krwi już w niedzielę
Stowarzyszenia GHE im. płk Janusza Maleszewskiego już po raz kolejny zaprasza na akcję poboru krwi - #Wolbórz Ratuje Życie. Zbiórka rozpocznie się o godz. 9:30 przy ul. Świętokrzyskiej 5 w Wolborzu.
Zbiórka krwi dla 14-letniego Antka z Grabicy
Akcja odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia 2021 r. w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Moszczenicy.
10.06.2021 07:52
Zbiórka krwi w Wolborzu
Stowarzyszenie GHE im. płk Janusza Maleszewskiego II Okręg Policji Państwowej zaprasza na zbiórkę krwi #WolbórzRatujeŻycie , która odbędzie się 13 czerwca 2021 r . (niedziela) w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej 5.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat