Advertisement

Zbiórka krwi na andrzejki

ePiotrkow Niedziela, 27 listopada 20220
W wyjątkowy i niezwykle pożyteczny sposób można spędzić wtorkowy poranek w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika. Tego dnia placówka organizuje zbiórkę krwi.
Fot. SSW w Piotrkowie Fot. SSW w Piotrkowie

Akcja odbędzie się 29 listopada w punkcie szczepień piotrkowskiego szpitala (budynek Poradni Specjalistycznych od strony ul. Wolborskiej – wejście od lądowiska dla śmigłowców) i będzie nawiązywać do zbliżających się andrzejek.

Wróżymy, że jeżeli 29 listopada, przyjdziesz oddać krew w ramach naszej akcji, to uratujesz czyjeś życie - zachęcają pracownicy szpitala.

Akcja przeprowadzona będzie w godz. 9.00 – 12.00.

 

Każdy, kto chciałby podzielić się tym niezwykle cennym darem, musi się wcześniej zapisać. Można to zrobić do poniedziałku włącznie. Zapisy prowadzone są pod numerami telefonów: (44) 648-04-64 (w poniedziałek) lub 519-604-628 (w niedzielę).

 

Po oddaniu krwi dawcy przysługuje m.in. pakiet słodyczy oraz dwa dni wolne od pracy na regenerację organizmu. 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat