Advertisement

Andrzejkowa zbiórka krwi

ePiotrkow Wtorek, 22 listopada 202212460
W wyjątkowy i niezwykle pożyteczny sposób można spędzić wtorkowy poranek w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika. Tego dnia placówka organizuje zbiórkę krwi.
Fot. SSW w Piotrkowie Fot. SSW w Piotrkowie

Akcja odbędzie się 29 listopada w punkcie szczepień piotrkowskiego szpitala ((budynek Poradni Specjalistycznych od strony ul. Wolborskiej – wejście od lądowiska dla śmigłowców) i będzie nawiązywać do zbliżających się andrzejek. 

Wróżymy, że jeżeli 29 listopada, przyjdziesz oddać krew w ramach naszej akcji, to uratujesz czyjeś życie - zachęcają pracownicy szpitala. 

Akcja przeprowadzona będzie w godz. 9.00 – 12.00.

 

Każdy, kto chciałby podzielić się tym niezwykle cennym darem, powinien się wcześniej zapisać pod numerami telefonów: (44) 648-04-64 lub 519-604-628.


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat