Advertisement

Artykuły do tagu: S8

11.04.2022 16:48
Kraksa na S8
Trzy samochody osobowe zderzyły się w poniedziałkowe popołudnie na S8 w kierunku Warszawy. Jedna osoba jest ranna.
Gdzie podział się kierowca osobówki?
Ponownie niebezpiecznie na S8. Tym razem z biegnącej drogi serwisowej wzdłuż trasy S8, wypadł samochód osobowy i dachował. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia nie znaleźli kierowcy.
Niebezpiecznie w Proszeniu
Do kolizji oraz wypadku drogowego doszło tam dziś po południu. Jedna osoba została ranna.
Groźny wypadek na S8. Jedna osoba w szpitalu
Do groźnego wypadku doszło w niedzielę w godzinach porannych na trasie S8 w kierunku Warszawy. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Utrudnienia na S8 w okolicach Piotrkowa
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że na wtorek (18.01.2022) do południa zaplanowano prace na trasie S8. Kierowcy powinni przygotować się na utrudnienia w ruchu.
Kiedy pojedziemy łącznicą A1 i S8?
Kiedy zostanie udostępniona łącznica autostrady A1 i drogi ekspresowej S8? Takie pytania zadają słuchacze Strefy FM Piotrków. Dzięki temu obiektowi drogowemu będzie można pojechać m.in. z Warszawy w kierunku Łodzi.
Pieszy zginął na S8 (aktualizacja)
Śmierć pieszego na ekspresowej „ósemce” między Polichnem a Piotrkowem. O zdarzeniu poinformował Punkt Informacji Drogowej GDDKiA.
03.12.2021 07:36
Dachowanie na S8
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w nocy z czwartku (02.12.2021) na piątek (03.12.2021) na trasie S8 . W Wolborzu dachował samochód osobowy.
Scania uderzyła w bariery na S8
W piątek około godziny 23.30 doszło do wypadku na drodze ekspresowej S8 na wysokości Wolborza. Ciężarówka uderzyła w bariery. Droga była zablokowana przez kilka godzin.
Niemal 11 ton kontrabandy w naczepie mercedesa
Blisko 11 ton tytoniu gotowego do palenia o wartości około 13 mln złotych ujawnili i zabezpieczyli w ramach wspólnych działań funkcjonariusze Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej (NOSG) i łódzkiej Krajowej Administracji Skarbowej (KAS).
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat