Advertisement

Artykuły do tagu: OSP Wolbórz

28.01.2023 10:36
Z promilami w rowie
Strażacy z OSP Wolbórz zostali zadysponowani do zdarzenia na drodze serwisowej trasy S8. Osobówka wpadła do rowu, a kierowca nie był w stanie o własnych siłach opuścić samochodu.
Gdzie podział się kierowca osobówki?
Ponownie niebezpiecznie na S8. Tym razem z biegnącej drogi serwisowej wzdłuż trasy S8, wypadł samochód osobowy i dachował. Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia nie znaleźli kierowcy.
Niebezpiecznie w Proszeniu
Do kolizji oraz wypadku drogowego doszło tam dziś po południu. Jedna osoba została ranna.
Groźny wypadek na S8. Jedna osoba w szpitalu
Do groźnego wypadku doszło w niedzielę w godzinach porannych na trasie S8 w kierunku Warszawy. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Scania uderzyła w bariery na S8
W piątek około godziny 23.30 doszło do wypadku na drodze ekspresowej S8 na wysokości Wolborza. Ciężarówka uderzyła w bariery. Droga była zablokowana przez kilka godzin.
25.08.2021 13:54
100-lecie OSP w Wolborzu
W Wolborzu 11 września odbędą się wojewódzkie obchody 100 lecia Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Do miasta zjadą druhowie z całego województwa.
Wypadek w gminie Wolbórz. Ranny kierowca ciągnika rolniczego
Jedna osoba została ranna w wypadku do jakiego doszło w sobotnie popołudnie w Świątnikach w gminie Wolbórz.
Niebezpieczne pożary w regionie
W tej chwili na terenie powiatu piotrkowskiego oraz bełchatowskiego, rozwinęły się dość niebezpieczne pożary. Sytuacja jest trudna do opanowania z powodu silnego wiatru. Cały czas dysponowane są kolejne siły i środki - informuje Centrum Monitoringu i Ostrzeżeń.
Dwa samochody osobowe zderzyły się w Wolborzu
Do zderzenia dwóch osobówek doszło w piątek około godziny 18.00 na ul. Warszawskiej w Wolborzu. W wyniku wypadku ucierpiał również pieszy.
Pożar w gminie Moszczenica. Płonęły baloty słomy
W czwartek nad ranem (ok. godz. 3) strażacy ochotnicy z OSP Wolbórz pojechali do pożaru w miejscowości Gazomia Nowa w gminie Moszczenica, gdzie płonęła sterta balotów słomy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat