Advertisement

Artykuły do tagu: Partyzantów

Uważajcie na ul. Partyzantów
Na ul. Partyzantów trwa budowa kanalizacji deszczowej. Prace spowodowały wyłącznie jednego pasa ruchu. Droga jest przejezdna, ale należy liczyć się z utrudnieniami.
Zamykają ul. Cmentarną i Partyzantów
Tradycyjnie w okresie Wszystkich Świętych w rejonie piotrkowskich cmentarzy obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. Zamknięta dla ruchu zostanie ul. Cmentarna oraz ul. Partyzantów, na części od ul. Lelewela do ul. Spacerowej.
Ulica Partyzantów zamknięta
Kończy się modernizacja ulicy Partyzantów na odcinku od ul. Lelewela do ul. Cmentarnej. W czwartek (29.11) – w związku z wykonywaniem prac bitumicznych – droga jest zamknięta dla ruchu.
Przebudowują ulicę Partyzantów w Piotrkowie
Rozpoczęły się prace przy przebudowie ulicy Partyzantów na wysokości piotrkowskiego cmentarza. Zakres prac obejmuje odcinek od ul. Lelewela do ul. Cmentarnej.
Pożar przy ul. Partyzantów. 37-latek usłyszał zarzuty
Sprowadzenie niebezpieczeństwa zagrażającego życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach – taki zarzut usłyszał 37-letni piotrkowianin w związku z pożarem, który wybuchł w nocy z 17 na 18 marca w kamienicy przy ul. Partyzantów 15 w Piotrkowie. fot. Magda Waga/policja
Pożar kamienicy przy ul. Partyzantów. Ewakuowano 17 osób
Aż 17 osób trzeba było ewakuować po pożarze w kamienicy przy ul. Partyzantów w Piotrkowie. Do zdarzenia doszło przed godziną 2.00 w nocy. Prawdopodobnie było to podpalenie.
Dziś zamykają ulicę Partyzantów
Od dziś (18 września) do odwołania zamknięta zostanie ulica Partyzantów w Piotrkowie na odcinku od Cmentarnej do Spacerowej. Nastąpi zmiana przebiegu trasy autobusów MZK linii 0. Rusza bowiem I etap prac związanych z modernizacją ul. Rolniczej.
Będzie kolejne rondo w mieście
Rondo spowalnia ruch, wpływa więc na poprawę bezpieczeństwa na drodze. Dlatego właśnie w naszym mieście powstanie kolejne. Gdzie? U zbiegu ulic Spacerowej i Partyzantów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat