Advertisement

Artykuły do tagu: przejazd

Autobusem MZK pojedziesz za darmo
22 września obchodzony jest Europejski Dzień Bez Samochodu. Tego dnia przejazdy piotrkowską komunikacją miejską będą bezpłatne. Dotyczy to wszystkich pasażerów i nie jest wymagane posiadanie przy sobie jakiegokolwiek dokumentu uprawniającego do darmowego przejazdu.
Potrącenie na przejeździe kolejowym
65-letnia kobieta została potrącona na przejeździe kolejowym przy ul. Słowackiego w Piotrkowie. Jak twierdzą świadkowie, kobieta położyła się pomiędzy szynami, tuż przed nadjeżdżającym pociągiem.
Do kiedy zamknięty będzie przejazd na Słowackiego?
Do najbliższej środy zamknięty będzie przejazd kolejowo-drogowy na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Ma to związek z zaplanowanym remontem.
UWAGA! Przejazd kolejowy na ul. Słowackiego zamknięty
Kolejne utrudnienia w Piotrkowie, tym razem przejazd na ul. Słowackiego znienacka został zamknięty dla ruchu. Trwa usuwanie usterki torów.
Przejazd na ul. Roosevelta już otwarty
Awaria pociągu, do której doszło w czwartek (22.06.2023) rano w Piotrkowie Trybunalskim na przejeździe kolejowym na ul. Roosevelta nie utrudnia już podróży kierowcom. Przejazd został otwarty.
Monitoring
Wyłapują zbyt ciężkie samochody, wjeżdżające na gminną drogę. Władze Sulejowa, by zapobiec łamaniu przepisów i dewastacji drogi, uruchomiły na drodze Kłudzice - Łęczno kamery, które wykonują zdjęcia wyłącznie pojazdom ponadnormatywnym. Fotografie trafiają następnie do rąk policjantów.
Tragedia na przejeździe kolejowym
Na przejeździe kolejowym w Tomaszowie Mazowieckim doszło do śmiertelnego wypadku. Na skutek tragicznego zdarzenia zginęły dwie osoby jadące samochodem osobowym.
W Piotrkowie kamera
Kierowców w Piotrkowie czekać będzie niespodzianka. Na jednym ze skrzyżowań w mieście pojawi się kamera rejestrująca przejazd samochodów na czerwonym świetle.
23.02.2023 11:54
Uwaga! zamkną ulicę
Korzystna aura sprzyja pracom drogowym. Od jakiegoś czasu mieszkańcy mogą spotkać przedstawicieli Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Al. Kopernika. Wkrótce kolejne roboty rozpoczną się na innej drodze, zlokalizowanej nieopodal. Chodzi o ul. Reymonta, przez którą na czas prac przejazd będzie zamknięty dla ruchu.
W Longinówce audi wjechało pod pociąg
Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w środowy poranek w Longinówce na przejeździe kolejowym. Audi wjechało pod pociąg pośpieszny. Według pierwszych informacji na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat