Artykuły do tagu: P

Nie przesunęli płotu. Teraz za to zapłacą?
Remont ulicy Wojska Polskiego. Wykonawca chcę położyć kostkę chodnikową przy drodze, ale nie wie, do jakiej granicy może to zrobić. Nie wie, bo niektóre posesje mają ogrodzenie w samej granicy działki, inne cofnięte w stosunku do granicy, jeszcze inne zajmują pas drogowy.
Od najbliższej soboty (12 grudnia) zamknięty dla pacjentów będzie Oddział Urologiczny Szpitala Rejonowego w Piotrkowie. Przerwa, spowodowana remontem, potrwa do końca roku.
Być może już niebawem piotrkowscy melomani nie będą musieli jeździć na koncerty do Filharmonii Łódzkiej, bo muzycy filharmonii najprawdopodobniej przyjeżdżać będą do Piotrkowa.
Prawica Razem - „za”, RiG, Lewica i PO - „przeciw” – kluby Rady Miasta przedstawiają swoje stanowiska przed jutrzejszym ponownym głosowaniem opłat za wodę i ścieki.
Na terenie naszego powiatu powstał nowy klub sportowy dla ciężarowców. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy “Sparta” - bo tak się nazywa - powstał w Ręcznie, gdzie znajduje się jedyny w naszym województwie Ośrodek Sportowo Szkoleniowy Ludowych Zespołów Sportowych.
Dzieci nie powinny wychowywać się w instytucjach państwowych. Według rządowego projektu wygaszania domów dziecka, do 2010 roku żadna placówka nie powinna liczyć więcej niż 30 wychowanków.
Jeszcze tylko przez kilka dni można zgłaszać kandydatów do nagrody „Przedsiębiorca 2009 Roku”.
Zakończył działalność portal internetowy naszpiotrkow.pl. Założył go i prowadził radny PO Paweł Ciszewski, który Strefie FM przyznał , że dopadło go coś w rodzaju wypalenia.
Ostatnie obrady zarządu stowarzyszenia „Prawica Razem” zdominowane zostały tematem niepodjęcia przez Radę Miasta uchwały dotyczącej stawek i opłat dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzenia ścieków. Stowarzyszenie zaznaczyło, że jest to konieczne.
To będzie bardzo ważny dzień dla gminy Rozprza. W najbliższy czwartek oficjalnie oddane zostanie do użytku nowe Przedszkole Samorządowe.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat