Artykuły do tagu: EP

Wczoraj około południa w Trzepnicy (gmina Łęki Szlacheckie) doszło do wypadku drogowego, w którym ranna została 21-letnia kobieta.
Będzie kolejna analiza modernizacji ciepłownictwa
Miasto zleci kolejną analizę wariantów modernizacji piotrkowskiego ciepłownictwa.
 Akcja w Focus Mall
"Pies to nie zabawka! Nie można się nim pobawić i odstawić na półkę, gdy się znudzi, a tym bardziej oddać innej przypadkowej osobie lub wyrzucić za drzwi"
21.02.2012 13:29
Odwilż pełną parą
Pod koniec tygodnia zrobi się naprawdę ciepło
W Piotrkowie nie łamią zakazu palenia
Minął już przeszło rok do wprowadzenia w życie ustawy antynikotynowej, która zakazała palenia w barach, restauracjach i na przystankach autobusowych. Restauratorzy mieli wtedy wiele obaw z tym związanych...
Ekspedientka miała cztery promile w organizmie.
Piotrków: Wyłączone ogrzewanie w centrum miasta
Wszystko związane jest z usuwaniem skutków piątkowej awarii, do której doszło na węźle ciepłowniczym w okolicy amfiteatru.
Wczoraj w jednym z supermarketów przy ulicy Słowackiego miały miejsce dwie kradzieże. Pracownik ochrony ujął sprawców na gorącym uczynku i natychmiast powiadomił policję.
Co łączy czekoladę i węgiel? - poza kalorycznością – to, jak się okazuje, w czasie mrozów szczególnie pożądane produkty na przestępczym rynku.
Piotrków: Ktoś za tę rurkę zapłacić musi
Czy nasze miasto ogrzeje elektrownia Bełchatów, a ciepło do Piotrkowa popłynie rurą o długości 27 km? To wg naukowców najlepsze, najciekawsze i najbardziej ekonomiczne dla nas rozwiązanie. Kto za to zapłaci? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy za to, że koszty koniecznych w ciepłownictwie zmian to koszt rzędu kilkuset milionów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat