Policjanci bełchatowscy mandatem karnym zakończyli interwencję na miejscu potrącenia pieszej. Do zdarzenia doszło wczoraj popołudniu na ulicy Wojska Polskiego w Bełchatowie.
Najpierw było wielkie niezadowolenie – bo ul. Słowackiego w Piotrkowie została zamknięta. Remont przeprowadzany etapami na długi czas blokował najważniejsze odcinki ulicy. Później była wielka radość, bo ulica została oddana do użytku z nowiutkim asfaltem i granitowymi płytami na chodnikach. Nie minęło wiele czasu, a kierowcy zauważyli, że przejazd nowo wyremontowaną ulicą Słowackiego od budynku sądu do dworca zajmuje czasem kilka ładnych minut. Korek! Zaczęły się narzekania i pytania, czy aby projekt modernizacji został odpowiednio przygotowany.
Wart 12 tysięcy ford focus z piskiem opon odjechał sprzed nosa właścicielowi.
Policjanci z Radomska zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do zaparkowanego fiata 125p.
Wczoraj (27 października) około godziny 16.00 w miejscowości Bogusławice doszło do wypadku drogowego. Kierowca samochodu nie ustąpił pierwszeństwa motorowerowi.
26 października o 16.00 w Szkole Podstawowej nr 11 (ul. Szmidta 3) w Piotrkowie odbędzie się akcja Samorządu Uczniowskiego, z której pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację ucznia naszej szkoły.
Dzięki czujności i dociekliwości policjantów z opoczyńskiej drogówki na rynek nie trafi marihuana o czarnorynkowej wartości 350 tys. złotych. Zatrzymany 25-latek, który przewoził samochodem prawie 9 kilogramów narkotyków został tymczasowo aresztowany.
Kolejny przykład bestialstwa wobec zwierząt. Nieznany sprawca przywiązał kota do samochodu przypadkowego kierowcy. Mężczyzna nieświadomie ciągnął zwierzę przez pół miasta. Kot oczywiście nie przeżył.
To było samobójstwo – powiedział lekarz, który stwierdził zgon nastolatki z Zelowa. Dziewczyna w poniedziałkową noc powiesiła się w przydomowym garażu ojca.
Na kontakt@epiotrkow.pl otrzymaliśmy sygnał o zniszczonej latarni na oddanym w tamtym tygodniu do użytku odcinku Słowackiego.