Artykuły do tagu: AMO

Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 28 lat podejrzewanych o kradzież z włamaniem do samochodu.
Straż Miejska będzie karać za brudne plamy
Kierowcy zanieczyszczający piotrkowskie ulice cieknącym ze swoich samochodów olejem czy paliwem powinni mieć się na baczności.
Pięć osób, w tym troje dzieci, zostało rannych w wypadku do jakiego doszło wczoraj wieczorem w Woli Kamockiej.
Plaga samobójstw w Piotrkowie
Mężczyzna w średnim wieku strzela sobie w głowę, umiera po kilku miesiącach. Dwie nastolatki próbują skoczyć z mostu w Sulejowie. Powód? Zawód miłosny. Dziewczyny w ostatniej chwili ratuje policjant.
Region w 2050 roku: Pożyjemy, ale czy zobaczymy?
Mnóstwo zieleni, hybrydowe samochody, brak stacji benzynowych, więcej terenów do rekreacji, poprawa stosunków międzyludzkich, totalna komputeryzacja, rozwój kolei i żeglugi – tak, zdaniem samorządowców, w wielkim skrócie ma wyglądać nasz region w 2050 roku. Mało konkretów, więcej oczekiwań. Z kolei pytani przez nasz mieszkańcy chcą, aby technika nie wchodziła tak głęboko w nasze życie.
Zlot amerykańskich samochodów w Białej
Mają charakter, duszę, wygląd, komfort, moc i to, coś, czego nie ma żaden samochód europejski - twierdzą miłośnicy samochodów amerykańskich, którzy w ubiegły weekend w Białej koło Sulejowa spotkali się, by dzielić się swoją pasją. Organizatorem zlotu był klub posiadaczy samochodów amerykańskich na portalu internetowym “RoadRunners”.
Pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata dla Anety K. - byłej radnej wojewódzkiej Samoobrony oraz rok i trzy miesiące w zawieszeniu na trzy lata dla Waldemara B. - byłego posła tej partii za przywłaszczenie partyjnych pieniędzy.
Położył się na torach i czekał na pędzący pociag
Mężczyzna z głową ułożoną na torach i rozpędzony pociąg - we wtorek rano policjanci z komisariatu w Wolborzu uratowali 73-letniego mężczyznę, który usiłował popełnić samobójstwo.
Targnął się na własne życie, ale na szczęście uratowali go policjanci. Dzisiejszej nocy funkcjonariusze z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego piotrkowskiej komendy uratowali życie 52-letniemu mieszkańcowi Piotrkowa.
Najważniejszy jest kontakt z ludźmi
Trzecie miejsce i 705 głosów dla radnego Tomasza Filipczaka, 806 głosów i czwarte miejsce dla wójta Alojzego Włodarczyka.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat