Advertisement

Artykuły do tagu: świadkowie

Świadkowie pomogli w zatrzymaniu pijanego kierowcy
Do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na 3 lata oraz poważne konsekwencje finansowe grożą 37-latkowi z powiatu bełchatowskiego, który wsiadł za kierownicę pijany. Jego niebezpieczne zachowanie na drodze dostrzegli rowerzyści, którzy zareagowali na zagrożenie, jakie stwarzał na drodze.
Nadal szukają świadków i uczestników zdarzenia
Piotrkowscy policjanci nadal poszukują świadków i uczestnika (bądź uczestników) zdarzenia, do którego doszło 23 maja 2022 roku przed godziną 18:00 w Gomulinie Kolonii. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim lub na numer alarmowy 112.
Porzucił forda, bo był pijany
Dzięki pomocy świadków policjanci zatrzymali 38-latka, który kierował fordem mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Za takie przestępstwo, zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Świadkowie zatrzymali pijanego kierowcę
Godną pochwały postawą wykazali się świadkowie, którzy we właściwy sposób zareagowali na zagrożenie w ruchu drogowym, zatrzymując nietrzeźwego kierowcę. Badanie stanu trzeźwości 59-letni tomaszowianina wykazało, że miał on w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
Poszukiwani świadkowie zdarzenia
Trwają poszukiwania świadków zdarzenia, które miało miejsce 30 listopada ok. godz. 5 rano, przy ul. Jagiellońskiej. Zostało poważnie uszkodzone białe auto marki Subaru. Informacje prosimy kierować pod nr tel. 507-760-995.
Policja poszukuje świadków wypadku
Opoczyńscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego w Kamieniu w gminie Sławno w powiecie opoczyńskim.
Wsiadła do auta pod przymusem? Policja szuka świadków
Młoda kobieta, wbrew własnej woli, wsiadła do osobowego samochodu (jasnego koloru). Tomaszowscy kryminalni poszukują świadków sytuacji, która miała miejsce w miniony czwartek 11 lipca około godziny 17.50 w rejonie skrzyżowania ulicy Warszawskiej i Widok w Tomaszowie Mazowieckim.
Unikatowe zabytki w piotrkowskim muzeum
„Mali świadkowie historii” to tytuł wystawy, której wernisaż odbył się 11 marca w salach piotrkowskiego Muzeum. Ci, którzy przyszli w niedzielę do Zamku Królewskiego, mogli oglądać eksponaty rzadko lub nigdy dotychczas nie pokazywane szerszej publiczności. Są wśród nich przedmioty związane z działalnością urzędów oraz instytucji, wojska, ale również te dotyczące życia codziennego: listowniki, sakiewki, rodowe sygnety, karty żywnościowe.
Wernisaż wystawy
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wernisaż wystawy "Mali Świadkowie Historii", który odbędzie się 11 marca o godz. 16.00 w salach Zamku Królewskiego przy Placu Zamkowym 4.
Potrącił rowerzystę i odjechał. Policja szuka świadków
Policjanci z Komendy w Piotrkowie poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 15 maja około godziny 15 na drodze Oprzężów – Kolonia Krężna w gm. Wola Krzysztoporska. Wówczas nieustalony jak dotąd kierowca samochodu osobowego potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pokrzywdzonemu pomocy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat