Artykuły do tagu: Życzenia

11.04.2024 10:56
200 lat pani Zenobio!
Pani Zenobia Jagusiak z Piotrkowa Trybunalskiego świętowała w środę (10.04.2024) swoje setne urodziny. Z tej okazji życzenia dostojnej jubilatce złożyli wiceprezydent Andrzej Kacperek oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Małgorzata Lachowicz-Skrzyńska.
Świętowali żelazne i złote jubileusze
Cztery pary z Piotrkowa Trybunalskiego świętowały w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Żelaznych" i "Złotych" Godów odbyła się w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego.
08.12.2022 12:35
100 lat pani Janiny
Mieszkanka gminy Moszczenica dożyła 100 lat. Pani Janina Kopańska urodziła się 8 grudnia 1922 roku. Z okazji jubileuszu życzenia jubilatce złożyli wójt Marceli Piekarek, przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Domańska oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Adal. Pani Janinie wręczono także kosz kwiatów, list gratulacyjny oraz upominek.
Życzenia od mera Równego
Z okazji 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, życzenia dla Piotrkowa złożył mer miasta Równe (Ukraina) - Oleksandr Tretyak.
04.01.2022 11:43
100 lat pani Wiktorii
Rozpoczęcie Nowego Roku przyniosło kolejną jubileuszową uroczystość w Piotrkowie. Setne urodziny obchodziła pani Wiktoria Biegała.
Przedświąteczne spotkanie na Starówce
Tradycyjne przedświąteczne spotkanie odbyło się w samym sercu piotrkowskiej Starówki, czyli w Rynku Trybunalskim. Nie zabrakło wspólnego kolędowania i życzeń.
Nauczyciele docenieni w Wolborzu
Dyrektorzy szkół i przedszkoli - zarówno publicznych, jak i prywatnych - z gminy Wolbórz wzięli udział w spotkaniu z burmistrzem Andrzejem Jarosem. Zorganizowano je z okazji Dnia Nauczyciela. Władze miasta wyraziły wdzięczność pedagogom za ich poświęcenie na rzecz dzieci i młodzieży.
Lewicowy świąteczny poczęstunek na
Piotrkowska Lewica zorganizowała "Lewicowy poczęstunek na Święta" dla piotrkowian na targowisku przy ul. Modrzewskiego. W spotkaniu na zaproszenie Artura Ostrowskiego, lidera formacji w naszym mieście w spotkaniu wzięli udział m.in. posłanka Anita Sowińska oraz poseł Tomasz Trela, a także radny Dariusz Cecotka.
Pierwsze próby przywłaszczania elektrycznych hulajnóg?
Ukryte w piwnicy lub klatce schodowej - mieszkańcy Piotrkowa w taki sposób próbowali najprawdopodobniej przywłaszczyć elektryczne hulajnogi, które od początku marca dostępne są w Piotrkowie.
Kolejna piotrkowska wigilia miejska
Kilkaset osób wzięło udział w spotkaniu wigilijnym, które co roku przed świętami Bożego Narodzenia organizowane jest w Rynku Trybunalskim. Tradycyjnie było wspólne kolędowanie z Miejską Orkiestrą Dętą, nie zabrakło także świątecznego poczęstunku.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat