100 lat pani Wiktorii

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 04 stycznia 20221
Rozpoczęcie Nowego Roku przyniosło kolejną jubileuszową uroczystość w Piotrkowie. Setne urodziny obchodziła pani Wiktoria Biegała.

Ładuję galerię...

Ze względu na trwającą pandemię uroczystość przebiegła w gronie najbliższych. Nie było więc wizyty żadnych gości, jednak kosz z kwiatami, upominek i list z życzeniami od prezydenta Krzysztofa Chojniaka dotarł do dostojnej jubilatki.

 

Pani Wiktoria życzenia odbierała w asyście syna i córki. Jubilatka doczekała się dwóch wnuczek i sześciu prawnuków.

Całe życie starała się nie zaniedbywać kondycji fizycznej. Za młodu to pływanie i siatkówka a później już bardziej amatorsko lekkie ćwiczenia fizyczne. Prawie nie znała smaku alkoholu i nie paliła papierosów. Całe życie pogodna, z uśmiechem i optymizmem. Nie znaczy to, że nie było momentów tragicznych i smutnych. Jednak potrafiła to przezwyciężyć i dalej z optymizmem patrzeć w przyszłość - opowiadają najbliżsi jubilatki.

 

Pani Wiktorii składamy życzenia jeszcze wielu lat w zdrowiu!

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

serdeczne życzenia ~serdeczne życzenia (Gość)04.01.2022 12:53

Piękny wiek, ale życia w zdrowiu nigdy nie za wiele, tym bardziej jak jest jeszcze dla kogo żyć, tak jak w przypadku tej stuletniej Jubilatki.

80


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat