Świętowali żelazne i złote jubileusze

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 14 lutego 20234
Cztery pary z Piotrkowa Trybunalskiego świętowały w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Żelaznych" i "Złotych" Godów odbyła się w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego.

Żelazne Gody, czyli jubileusz 65. rocznicy ślubu obchodzili Janina i Czesław Pawlikowscy, którzy na ślubnym kobiercu stanęli w 1958 roku, ślubując sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. W Urzędzie Stanu Cywilnego wspólnie z rodziną cieszyli się ze swojego dostojnego jubileuszu.

 

Swoją rocznicę świętowały również pary z nieco krótszym stażem małżeńskim. Złote Gody obchodzili państwo: Zofia i Andrzej Andrychowie, Danuta i Zenon Panasiukowie oraz Grażyna i Waldemar Szczepkowie.

 

Z Jubilatami spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak, który złożył małżonkom życzenia i gratulacje oraz wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadawane przez Prezydenta RP. Każda z par na pamiątkę tej wyjątkowej uroczystości otrzymała także list gratulacyjny, kwiaty oraz album „Piotrków Trybunalski – Miasto Królewskie”.

Gratuluję Państwu pięknych jubileuszy. Wasze życie to postawa godna naśladowania dla młodszych pokoleń. Życzę kolejnych wielu wspaniałych, wspólnych lat życia, spędzonych w zdrowiu i pomyślności - mówił podczas uroczystości prezydent Krzysztof Chojniak.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pani Prezydent!!! ~Pani Prezydent!!! (Gość)15.02.2023 12:05

Wpisałam się do referendum, ale podałam zmyślony Pesel. Nie będę podawała swoich prawdziwych danych, którymi później ktoś się będzie posługiwał - bez żadnego obowiązku informacyjnego ani nic. Do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych to zgłoszę, już mam materiał.

111


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)15.02.2023 05:41

A gdzie foto dla jubilatów?

30


Poeta ~Poeta (Gość)14.02.2023 10:48

Dziady czytał Adaś Mickiewicz

46


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat