Artykuły do tagu: Złote Gody

50 lat temu przysięgli sobie miłość
Pięć piotrkowskich par obchodziło w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. To wyjątkowe rocznice, bo małżonkowie są razem od 50 lat. Uroczystości "Złotych Godów" odbyły się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim.
25.03.2024 09:38
Świętowali Złote Gody
Trzynaście par z gminy Czarnocin świętowało w ostatnim czasie jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego. Złote Gody były okazją do złożenia im gratulacji, życzeń oraz medali i dyplomów przez władze gminy.
09.03.2024 08:50
Świętowali Złote Gody
Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła. To właśnie ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się w Gorzkowicach. 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego świętowało 17 par.
Przeżyli z sobą wiele lat
Jubileusze małżeńskie stanowią ważny moment w życiu każdej pary. Symbolizują trwałość miłości i wspólnie spędzone lata. W Piotrkowie „Diamentowe" „Szmaragdowe” i „Złote Gody" świętowały cztery pary.
Przeżyli razem wiele lat!
Aż 45 piotrkowskich par świętowało swoje jubileusze małżeńskie w roku 2023. Jak co roku nie zabrakło jubileuszów złotych, szmaragdowych, diamentowych, żelaznych czy nawet kamiennych godów w Piotrkowie Trybunalskim.
Świętowali wyjątkowe jubileusze
Dziesięć par z gminy Łęki Szlacheckie świętowało w ostatnim czasie Złote Gody. Na uroczystości zorganizowanej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ogrodzonej zjawiło się osiem par, które obchodziły 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Gratulowali im między innymi przedstawiciele Urzędu Gminy.
50 lat małżeństwa minęło jak jeden dzień   
W 1973 r. powiedzieli sobie „tak” i… pięćdziesiąt lat minęło jak jeden dzień. 21 wspaniałych małżeńskich par z terenu gminy Wola Krzysztoporska świętowało złote gody. Za taką wytrwałość do rąk jubilatów trafiły medale przyznane przez prezydenta RP.
Szmaragdowe i Złote Gody w Piotrkowie
Kolejne piękne uroczystości w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Tym razem jubileusze małżeńskie świętowało sześć piotrkowskich par.
13 par świętuje jubileusze
Złote gody świętuje w tym roku trzynaście par z miasta i gminy Wolbórz. Z okazji 50. rocznicy zawarcia związku małżeńskiego burmistrz Andrzej Jaros uhonorował jubilatów prezydenckimi medalami.
24.10.2023 09:04
Świętowali Złote Gody
Aż czternaście piotrkowskich par świętowało w Urzędzie Stanu Cywilnego w Piotrkowie Trybunalskim jubileusz "Złotych Godów". W tej podniosłej chwili towarzyszyli im bliscy oraz rodzina. Jubilaci otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz okolicznościowe upominki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat