Artykuły do tagu: mąż

Przeżyli razem wiele lat!
Aż 45 piotrkowskich par świętowało swoje jubileusze małżeńskie w roku 2023. Jak co roku nie zabrakło jubileuszów złotych, szmaragdowych, diamentowych, żelaznych czy nawet kamiennych godów w Piotrkowie Trybunalskim.
Świętowali wyjątkowe jubileusze
Dziesięć par z gminy Łęki Szlacheckie świętowało w ostatnim czasie Złote Gody. Na uroczystości zorganizowanej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Ogrodzonej zjawiło się osiem par, które obchodziły 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Gratulowali im między innymi przedstawiciele Urzędu Gminy.
Przypilnujesz mi wyborów?...
… to ogólnopolska akcja, która ma zachęcić Polaków do wzięcia udziału w kontrolowaniu jesiennych wyborów parlamentarnych. W sobotę działacze Koalicji Obywatelskiej zachęcali do tego mieszańców Piotrkowa oraz regionu.
Rozpoczęła się „Trybuna Teatru”
Spektaklem „Mąż mojej żony” w wykonaniu Formacji Artystycznej KANDYD 2 zainaugurowano w piątek, 3 listopada, w Miejskim Ośrodku Kultury VII Ogólnopolski Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieży i Dorosłych „Trybuna Teatru”. W tegorocznej edycji festiwalu bierze udział dziesięć zespołów teatralnych z całej Polski. Ich zmagania na piotrkowskiej scenie będzie oceniać jury złożone z zawodowych aktorów, wśród których jest Dominika Ostałowska.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat