Advertisement

Artykuły do tagu: małżeństwo

Świętowali żelazne i złote jubileusze
Cztery pary z Piotrkowa Trybunalskiego świętowały w ostatnim czasie jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Żelaznych" i "Złotych" Godów odbyła się w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego.
50 lat razem. Złote Gody w Piotrkowie
Pół wieku wspólnego życia małżeńskiego świętowały w czwartek dwie piotrkowskie pary. Uroczystości „Złotych Godów” odbyły się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Świętowali złote i diamentowe gody
Pary małżeńskie z terenu gminy Czarnocin obchodziły uroczystość jubileuszu 50 i 60-lecia pożycia małżeńskiego. W tym roku w pięć małżeństw świętowało złote gody, a trzy - diamentowe. Z rąk wójta gminy Czarnocin Romana Miksy jubilaci odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz upominki.
Świętowały małżeństwa z 50-letnim stażem
13 par małżeńskich świętowało we wtorek (11.10.2022 ) w Wolborzu jubileusze 50-lecia pożycia małżeńskiego. Medale Prezydenta RP wręczył jubilatom burmistrz Andrzej Jaros.
04.07.2022 13:14
Złote Jubileusze w USC
50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego świętowały cztery piotrkowskie pary. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Świętowali Złote Gody. Łącznie to już 250 lat!
Pięć piotrkowskich par świętowało w sobotę (21.05) "złote" jubileusze małżeńskie. Jeśli podliczyć ich wspólny staż, łącznie wyszłoby 250 wspólnie przeżytych lat! Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z uroczystości.
Jubileusz małżeńskie w Woli Krzysztoporskiej
Usłyszeć takie słowa od żony, i to po 50 latach wspólnego życia – bezcenne. 24 pary małżeńskie z terenu gminy Wola Krzysztoporska obchodziły w grudniu tzw. złote gody, czyli jubileusz 50-lecia małżeństwa.
Złote małżeństwa w USC
Trzy piotrkowskie pary świętowały w środę (22.09) 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
17.06.2021 07:44
Przeżyli razem 50 lat
Pięć piotrkowskich par świętowało w środę (16.06) 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Uroczystość "Złotych Godów" zorganizowano, w dwóch turach, w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Ile narodzin, a ile zgonów w 2020? Mamy dane z Urzędu Stanu Cywilnego
W Urzędzie Stanu Cywilnego w 2020 roku sporządzono więcej aktów narodzin oraz aktów zgonu niż w 2019. Spadła za to liczba ślubów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat