Advertisement

Remontują drogę za 4,4 mln zł

Region Poniedziałek, 08 maja 20231
Na terenie Swolszewic Dużych w gminie Wolbórz trwa przebudowa drogi. Budowa i modernizacja jezdni wraz z infrastrukturą na terenie całej gminy to projekt, który otrzymał dofinansowanie w wysokości 4,8 mln zł z Rządowego Funduszu Polski Ład.

Ładuję galerię...

Część wspomnianych pieniędzy jest inwestowana właśnie w drogę powiatową na terenie naszej gminy w miejscowości Swolszewice Duże. W miejscu realizowanej inwestycji Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza spotkał się z radnym Rady Miejskiej z tego terenu Grzegorzem Gonciarzem, który dogląda postępu prac. W spotkaniu uczestniczyli też  przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Klewin i zastępca burmistrza Dymitr Jędryka.

Inwestycja dla lokalnej społeczności Swolszewic Dużych polega na budowie chodnika, przebudowie nawierzchni wraz z odwodnieniem, budowie zjazdów indywidualnych, wykonaniu i umocnieniu rowów i odcinka kanalizacji deszczowej - wyjaśniają wolborscy urzędnicy.

Koszt prac w tym miejscu to ponad 4,4 mln zł.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wiesniak ~wiesniak (Gość)08.05.2023 13:31

I znowu ten wolborski lans,,kiedy to sie skonczy.

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat