Advertisement

Kończy się kolejna inwestycja

Środa, 31 maja 202311
W gminie Rozprza kończy się kolejna inwestycja w infrastrukturę drogową. Tym razem chodzi o przebudowę drogi Rajsko Duże-Bryszki.

Ładuję galerię...

Droga została przebudowana na odcinku 850 metrów, a prace dotyczyły nawierzchni. Istniejąca zniszczona jezdnia została sfrezowana. Wykonano nową podbudowę z kruszywa, a na to układane są warstwy asfaltu. Na końcu utwardzone zostaną jeszcze pobocza. 

Termin zakończenia inwestycji to czerwiec tego roku. W związku z tym prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu - apelują urzędnicy. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

6

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Hmmm ~Hmmm (Gość)01.06.2023 14:20

Sfrezowanie jezdni i częściowe jej poszerzenie za pomocą kamyczków... a na wierzch wylanie 2 warstw asfaltu... Brawo. Wystarczą 2-3 sezony wiosenne i jesienne, żeby maszyny rolnicze rozjechały pobocza i zarwały brzegi asfaltu. Sorry, ale ta droga nadaje się raczej jako spacerniak dla quadów i rowerów, ewentualnie aut osobowych. Nie da się zbudować tego porządnie? Będzie tak samo jak np. na drodze Witów - Kłudzice. Wąska droga regularnie "obrywa się" pod ciężarem ciągników, przyczep i aut ciężarowych.

20


Gość... ~Gość... (Gość)31.05.2023 19:04

Problem to ma ale władza z myśleniem Najlepiej drapakiem przejechać po drogach wydać kasę i z głowy mieć.Marniwanie kasy Ale za to na budowę sztucznych boisk jest Tak to prawda że tą drogą mało kto jeździ nie ma domów ale słyszałem na sesji że to wygodny skrót Wiadomo droga w okolicy Mierzyna więc zasadność pozostawiam ocenie mieszkańców tej Gminy

21


Apu ~Apu (Gość)31.05.2023 13:28

Kiedy Zmozna wola i Straszów doczekaj się asfaltu.

21


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)31.05.2023 16:12

Wybory się zbliżają,na pewno zagłosują na PIS

10


Damian M. ~Damian M. (Gość)31.05.2023 15:53

A kiedy zrobią drogę na cieslinie i w bialocinie bo tam jest pomsta do nieba

11


aws ~aws (Gość)31.05.2023 13:21

Nie trzeba prosić mieszkańców o wyrozumiałość, bo tą drogą nikt nie jeździ.

23


go?ć_mieszkaniec ~go?ć_mieszkaniec (Gość)31.05.2023 10:19

A kiedy szanowna gmina dokończy drogę na Longinowce ??? Bo już dwa lata chodzimy po wykopaliskach i wszędzie piach. Wasze dni są policzone...

32


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat