Advertisement

Artykuły do tagu: zniszczenie

Porwana przez wiatr metalowa wiata uszkodziła samochód
Wiatr porwał metalową wiatę na materiały budowlane, a blaszane fragmenty uszkodziły zaparkowany samochód. Paczki ze styropianem fruwały po ulicach, wiatr łamał też gałęzie drzew. Tak było na ul. Belzackiej w Piotrkowie. To skutki wichury, która przeszła w czwartek wieczorem nad naszym miastem.
Chciał zniszczyć samochód rodziny swojej dziewczyny, ale… pomylił się
Jakiś mężczyzna niszczy zaparkowany przy ulicy Łódzkiej samochód – takie zgłoszenie otrzymała piotrkowska komenda policji 21 maja ok. godz. 13. Na miejsce pojechali dzielnicowi. Na parkingu stał ford fiesta z przebitą oponą i uszkodzoną karoserią, a na dachu auta leżały dwa noże kuchenne.
Wandalizmu na Ceramicznej ciąg dalszy...
Powyrywana kostka brukowa i ułożony z niej murek - taki widok zastali korzystający z wielofunkcyjnego boiska przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. Do sprawy wracamy, bo jak oceniają mieszkańcy... nic się nie zmieniło.
Ławki przy boisku zniszczone
Zdewastowano ławki przy boisku przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. Mieszkańcy skarżą się, że wieczorami dochodzi tam do zakłócania porządku, wulgarnego zachowania, bójek i śmiecenia.
Uderzył głową w szybę wystawową, bo rzuciła go dziewczyna
Młody chłopak uderzył głową w szybę wystawową. Nie dlatego, że się potknął, nie dlatego, że był pijany. Zrobił to dlatego, że był... nieszczęśliwy.
Urwał zderzak i skakał po dachu fiata
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o uszkodzenie zaparkowanego przed posesją pojazdu. W chwili zatrzymania sprawca był pijany.
Zniszczyli trzy samochody na Sienkiewicza, byli pijani
W sobotę, 22 listopada, około godziny 4.45 policjanci zatrzymali cztery nietrzeźwe osoby, które podróżowały oplem corsą.
Kto i dlaczego zniszczył plakaty wyborcze?
- W niedzielę koło 11.00 otrzymałem telefon, że mój baner jest cały pomazany i okropnie wygląda. Pojechałem więc i zdjąłem. Nie chcę nikogo posądzać, ale... - mówi Sławomir Dajcz, obecny radny, startujący w wyborach z list PiS.
Samochody zniszczone przez... ulotki
Kilkanaście, a być może kilkadziesiąt szyb samochodowych umazanych farbą drukarską – to efekt wkładania ulotek za wycieraczki.
02.06.2014 09:35
Kto zniszczył baner?
Baner z informacjami krytykującymi działania prezydenta Krzysztofa Chojniaka został zniszczony. Właściciel przyczepy sprawę zgłosił policji.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat