Artykuły do tagu: tenis stołowy

Rywalizowali w OSP Uszczyn. Znamy wyniki
Sportowa rywalizacja królowała w miniony weekend w Uszczynie. W tamtejszej OSP zorganizowano bowiem turniej tenisa stołowego PING-PUK.
Wyłonią mistrzów tenisa stołowego
Sportowe emocje zawładną w najbliższy weekend gminą Sulejów. W OSP w Uszczynie zorganizowany zostanie bowiem turniej tenisa stołowego PING-PUK. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach, a organizatorzy zapowiadają dobrą zabawę.
Worek medali dla sportowców z Moszczenicy
Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Tenisie Stołowym w kategorii młodzików, kadetów i juniorów. Zawody zostały zorganizowane w Hali Sportowej w Moszczenicy, a gospodarze, reprezentanci ULKS-u Moszczenica, wywalczyli w nich aż 20 miejsc na podium
Poznaliśmy mistrzów gminy Aleksandrów w tenisie stołowym
Uczestnicy rywalizowali w sali gimnastycznej w Dąbrowie nad Czarną. Pierwszy turniej odbył się 21 lutego, natomiast dwa dni później w tym samym miejscu zorganizowano kolejny turniej, ale tym razem o puchar wójta gminy Aleksandrów.
W Siucicach grali w tenisa stołowego
Na podsumowanie ferii zimowych w świetlicy wiejskiej w Siucicach rozegrano otwarte mistrzostwa miejscowości Siucice i Siucice – Kolonia w tenisie stołowym mężczyzn. Impreza organizowana jest od kilkunastu lat i na stałe wpisała się do kalendarza sportowego miejscowości.
02.02.2020 16:18
PUK pograli w PING-ponga
Około 100 osób uczestniczyło w kolejnym turnieju tenisa stołowego PING PUK jaki odbył się w sobotę w sali OSP w Uszczynie. W zawodach mogli wziąć udział przede wszystkim mieszkańcy Poniatowa, Podkałku, Uszczyna i Korytnicy (stąd część nazwy). Ale organizatorzy przygotowali też osobną kategorię dla osób z innych miejscowości.
31.01.2020 09:20
Ping-Puk po raz czwarty
Czwarta edycja turnieju tenisa stołowego Ping-Puk odbędzie się w sobotę, 1 lutego w sali OSP w Uszczynie. W turnieju mogą wziąć udział mieszkańcy miejscowości Uszczyn, Poniatów, Podkałek i Korytnica.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat