Wyłonią mistrzów tenisa stołowego

Region Czwartek, 15 lutego 20241
Sportowe emocje zawładną w najbliższy weekend gminą Sulejów. W OSP w Uszczynie zorganizowany zostanie bowiem turniej tenisa stołowego PING-PUK. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach, a organizatorzy zapowiadają dobrą zabawę.
fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne fot.: freepik.com / zdjęcie ilustracyjne

W turnieju PING-PUK mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy miejscowości: Uszczyn, Poniatów, Korytnica i Podkałek. Zawody odbędą się w budynku sali OSP Uszczyn, przy ul. Szkolnej 29.

Początkiem naszego turnieju są tak naprawdę gry eliminacyjne w szkołach podstawowych, z których najlepsi uczniowie zaprezentują się już u nas. Finały rozegramy w naszej siedzibie. Jeśli chodzi zaś o kategorię Open, to zapisy przyjmujemy w dniu zawodów, w godzinach 09:30 do 11:00. Tuż po ich zamknięciu rozpoczynamy rywalizację - mówi Rafał Kulbat, prezes OSP Uszczyn i organizator imprezy.

W zmaganiach udział wezmą uczniowie szkół podstawowych oraz pozostali zawodnicy. Będzie też obowiązywał podział na kobiety i mężczyzn. Rozgrywki będą prowadzone systemem grupowym lub pucharowym - w zależności od liczby uczestników.

 

 

Dla najlepszych uczestników turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody, dyplomy i medale.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fruwajka ~fruwajka (Gość)15.02.2024 17:54

Na turniej można dojechać również samochodem ciężarowym o max wysokości 4 metry. Organizatorzy odpowiednio przycięli gałęzie drzew na ulicy Szkolnej. Chodnikiem dla pieszych natomiast można dojechać pojazdem o wysokości 6 matrów. Tam gałęzie drzew zostały odpowiednio przycięte wyżej. Za rok co bogatsze dzieci będą mogły lądować, na tejże ulicy, małymi samolotami bo drzew już nie będzie.

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat