Advertisement

Artykuły do tagu: promocja

Sukces rynkowy i osobisty, innowacyjne projektowanie usług i produktów z wykorzystaniem design thinking, inspiracje i przykłady unikatowych rozwiązań, nowoczesne techniki promocji to wiedza, którą będzie można zdobyć dzięki Forum Promocji Województwa Łódzkiego „Łódzkie promuje” 2015.
Weekend Wiosennych Promocji w Focus Mall
Takiego wydarzenia nie mogą ominąć fani mody i miłośnicy zakupów! W sobotę i niedzielę 18 - 19 kwietnia galeria Focus Mall zaprasza na Weekend Wiosennych Promocji.
Piotrków Trybunalski promował się na Śląsku
Piotrków kolejny raz prezentuje swoje walory turystyczne na branżowych imprezach. Tym razem zachęcaliśmy do odwiedzenia miasta przez potencjalnych turystów ze Śląska. Pracownicy Centrum Informacji Turystycznej pokazywali uroki miasta na katowickich targach turystycznych GLOBalnie.
Promocja książki
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na promocję książki z serii „Artyści Piotrkowscy” pt."Jerzy Korczak-Ziołkowski". Promocja odbędzie się 25 stycznia (niedziela), o godz. 17:00 w Galerii ODA przy ul. Sieradzkiej 8.
Drewniany krążek promuje Piotrków
W poniedziałek 10 listopada został oficjalnie zaprezentowany Znaczek Turystyczny z Piotrkowem.
Urzędnicy w Piotrkowie nie wiedzą, na co wydają publiczne pieniądze?
Najwyższa Izba Kontroli negatywnie oceniła działania piotrkowskich urzędników w dziedzinie „promocja miasta”. Nie mamy strategii działania, przeznaczamy na promocję Piotrkowa spore sumy, a nie mamy nawet określonych celów. Innymi słowy, przekazujemy klubom sportowym pieniądze, aby te promowały miasto, a nie wiemy nawet czy reklama ta jest skuteczna. Co jeszcze? NIK zdecydowanie negatywnie ocenił przetargi na świadczenie usług reklamowych przez kluby, przy organizowaniu których urzędnicy nie zapewnili uczciwej konkurencji.
Zareklamują Łódzkie w telewizji
Spot, który będzie reklamował województwo łódzkie w całej Polsce został zaprezentowany podczas Forum Promocji Województwa Łódzkiego. W reklamie pokazane zostały miejsca, które przyciągają w Łódzkiem najwięcej turystów.
Dlaczego nie było nas na Mikserze Regionalnym?
Mixer Regionalny to impreza organizowana przez Urząd Marszałkowski województwa łódzkiego, służy integracji i promowaniu się w regionie. Chętnie korzystają z tego samorządy z regionu m.in. Bełchatów czy Radomsko. Nie wszystkie miasta są jednak zainteresowane taką promocją...
Łódzkie będzie promować się w Rynku Trybunalskim
Marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień zaprasza do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w najbliższą niedzielę (10 sierpnia) w godz. 10.00 - 18.00 w Rynku Trybunalskim w Piotrkowie.
Cudze chwalicie, swego nie znacie, czyli o
Piotrkowski reżyser nakręcił film o historii miasta. Obraz powstał bez pomocy finansowej ze strony władz.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat