Artykuły do tagu: n

Dzisiaj w Domu Nauczyciela rozpocznie się 7 edycja festiwalu piosenki Eurojedynka skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych.
Egzamin na kartę rowerową i motorowerową organizuje w najbliższą sobotę piotrkowski WORD.
Bełchatów jest trzecim miastem w województwie Łódzkim, które wdrożyło tzw. "geoportal".
Sławomir Sikora - pierwowzór głównego bohatera filmu „Dług” Krzysztofa Krauzego przyjedzie do Piotrkowa w najbliższą niedzielę. Sikora będzie gościł na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, na zakończenie akcji „Książka czyni wolnym”.
Uczeń z Czarnocina okazał się najlepszy w finale II olimpiady młodzieży gimnazjalnej z regionu łódzkiego pod nazwą „Wiedza o Regionie Łódzkim”.
Piotrków: Uczeń, którego nie można przyjąć?
Do końca marca rodzice dzieci z szóstych klas podstawówek, mieli czas by wybrać dla swojego dziecka, do jakiego gimnazjum będzie uczęszczać. Tak tez uczyniła jedna z słuchaczek Strefy FM, jednak....
Ważna informacja dla mieszkańców powiatu bełchatowskiego – miłośników pływania.
Gimnazjum w Radomsku im. Bohaterów Katynia
Gimnazjum nr 6 w Radomsku ma nowych patronów - Bohaterów Katynia.
Concordia lepsza w meczu o sześć punktów
- Wygraliśmy spotkanie o sześć, a nawet można powiedzieć, że o dziewięć punktów. Cieszymy się z tego zwycięstwa bardzo - powiedział po spotkaniu z Przebojem Wolbrom trener Concordii Zbigniew Karbownik. Trener ma rację, gdyby dziś Concordia nie odniosła zwycięstwa to jej los byłby raczej przesądzony.
Spektaklem pod intrygującym tytułem spektakl „Kto Ś”, teatr Studencki WYJŚCIE EWAKUACYJNE chce uczcić pamięć ofiar katastrofy pod Smoleńskiem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat