Artykuły do tagu: kurier

Kurier dla sprzedających na Allegro
Serwis Allegro to ciągle najpopularniejszy kanał sprzedażowy. I sprzedający i kupujący mogą wiele zyskać, korzystając przy okazji swoich transakcji z oferty InPost. Atrakcyjna cena, dostawa w kolejnym dniu roboczym od nadania – przekonaj się, co jeszcze mieści się w pakietach kurierskich!
Jak zwrócić nietrafiony zakup kurierem?
Początek roku to m.in czas wyprzedaży, ale niestety nie każdy zakup jest w 100% udany. Część zakupów nie będzie Ci potrzebna, inne powielą się z tymi, które już masz, a jeszcze inne po prostu nie będą idealnie dostosowane do Twojego rozmiaru. Dobra wiadomość jest jednak taka, że zakupy można zwrócić.
Wysyłasz paczki kurierem? Wiesz, co wpływa na ich koszt?
Usługi firm kurierskich stały się dziś bardzo powszechne i wykorzystuje się je zarówno do przesyłania prezentów czy sprzedanych przedmiotów, jak i w przypadku robienia zakupów online, kiedy zależy nam na czasie. Mimo wszystko ceny nadania takiej samej paczki w różnych firmach kurierskich mogą być od siebie różne, a te różnice są czasami dość duże.
Ukradli telefony z firmy kurierskiej
Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paczki z magazynu firmy kurierskiej w Piotrkowie. W przesyłce znajdowały się cztery telefony komórkowe, których łączna wartość wynosi około 18 tys. zł. Za ten czyn mogą otrzymać karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności
Profesjonalna dostawa przesyłek zagranicznych
Zlecając wysyłkę paczki zagranicznej firmie kurierskiej, nigdy nie można mieć pewności, iż po drodze nie zaginie, nie pojawią się problemy z dostawą, a w dodatku często trzeba osobiście fatygować się do firmy, bo nie zawsze opcja odebrania paczki z domu jest darmowa. By zaoszczędzić sobie wielu problemów, warto korzystać z serwisu wysyłkowego, który załatwi wszystkie formalności i dopilnuje, by przesyłka na czas dotarła.
Wykorzystał nieuwagę kuriera i ukradł przesyłki
Wykorzystał nieuwagę kuriera i ukradł dwie przesyłki. Tuż po kradzieży zatrzymała go policja. 32-letni piotrkowianin usłyszał już zarzuty.
Dlaczego warto jest korzystać z brokerów kurierskich?
Zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób najefektywniej wysyłać paczki do swoich klientów? Jesteśmy przekonani o tym, iż zależy Ci, aby docierały one jak najszybciej do swojego miejsca przeznaczenia, bez zbędnych trudności i opóźnień. Zdecydowanie nie podlega to wątpliwościom i dlatego też chcemy zachęcić Cię do korzystania z brokerów kurierskich, bowiem mogą Ci oni bardzo mocno pomóc.
Dlaczego przesyłki kurierskie są tak często wybierane przez klientów?
Przez ostatnie lata mocno na popularności zyskały firmy kurierskie, które oferują swoim klientom dostęp do wysokiej jakości usług w zakresie szybkiego dostarczania paczek. Przeważnie zlecenia są realizowane w ciągu 24 godzin, czyli jednego dnia nadajemy paczkę, a kolejnego jest ona już u odbiorcy. Jednak, czy tylko szybkość zadecydowała o tym, że przesyłki kurierskie są tak popularne?
Kurier okradał firmę, w której pracował
Policja zatrzymała 20-letniego pracownika firmy kurierskiej podejrzanego o kradzież paczek. Wartość skradzionego towaru to ponad 3 tys. zł.
Włamanie do firmy kurierskiej w Piotrkowie
W piątek (9 grudnia) nieznany sprawca włamał się do siedziby firmy DHL w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat