Advertisement

Artykuły do tagu: krew

Patrycja Rusek choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną.
Krew dla mieszkańców Piotrkowa będzie zbierana podczas piotrkowskiego „Biegu pokoleń”.
Aktywny, bezinteresowny, pracowity. Mimo młodego wieku, zorganizował wiele zbiórek krwi i pomógł przy organizacji niejednej lokalnej imprezy. Dziś jest przewodniczącym klubu HDK w Ręcznie i - jak sam mówi - pomaga przy “wymianie krwi na lepszą”. Mowa o Tobiaszu Nowakowskim z Ręczna, społeczniku, który chce pomagać ludziom.
Szpitale biją na alarm - ilość krwiodawców drastycznie spada. Niemal codziennie w mediach pojawiają się komunikaty o tym, że w placówkach medycznych brakuje w krwi. Jak wygląda ta sytuacja w Piotrkowie?
W niedzielę, 25 lipca między godziną 10.00 a 13.00 w dolnym kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie będzie można oddać krew.
Wszystkich, którzy chcą oddać krew informujemy o organizowanych w maju akcjach krwiodawstwa.
Coraz więcej krwiodawców korzysta z ulgi podatkowej. W PIT-ach możliwe jest bowiem odliczenie oddanej honorowo krwi jako darowiznę. Do dokumentowania ilości oddanej krwi potrzebne jest na przykład zaświadczenie wydane przez punkt pobrań krwi.
Zmarł Krzysztof Wiaderek – redaktor Strefy FM
Po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 50 lat zmarł nasz redakcyjny kolega - Krzysztof Wiaderek.
Rodzina Krzysztofa Wiaderka pragnie złożyć wyrazy wdzięczności wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zdecydowali się oddać krew dla chorującego redaktora Strefy FM. - Zebrano wiele litrów krwi ratującej życie, za co z całego serca dziękujemy.
Krew to bezcenny dar, a ci, którzy chcą pomóc oddając ten życiodajny płyn innym, mogą to zrobić już jutro w Sulejowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat