Artykuły do tagu: futbol

Koniec roku w piłce amatorskiej
Rok 2022 zakończyli piłkarze – amatorzy występujący w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. W najlepszych nastrojach – obrońcy trofeum, ale nie tylko.
Mistrz już na prowadzeniu
Po trzech kolejkach Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej tylko jeden zespół może poszczycić się kompletem punktów – to obrońca trofeum Barwil-Omega. W miniony weekend rozegrano dwie kolejki. Nie zabrakło niespodzianek.
14.11.2022 15:54
Remis w klasyku
Ten mecz z reguły kończy rundę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Tym razem z uwagi na przekładanie wcześniejszych kolejek spotkanie Barwilu-Omegi z Prym Galerią Wnętrz odbyło się 13 listopada, kiedy zawodnicy mają do rozegrania jeszcze po dwa mecze.
10.10.2022 16:34
Moszczenica zachwyca
Rekordowe zwycięstwo lidera, pierwsze potknięcie wicelidera, kolejna porażka mistrza - tak w wielkim skrócie wyglądała piąta kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.
Eko Luk zdePRYMował Galerię
Przynajmniej dwa dość niespodziewane wyniki padły w czwartej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Przegrał lider Prym-Galeria Wnętrz i stracił prowadzenie.
21.09.2022 16:03
Przebudzenie mistrza
Tuzin goli zaaplikowali swoim rywalom mistrzowie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Barwil-Omega nie dał szans DSP.
14.09.2022 16:06
Nazwa bywa myląca
O tym, że nazwa zespołu może być myląca, przekonali się w drugiej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zawodnicy faworyzowanej Starówki. W sobotę niespodziewanie tylko zremisowali z drużyną Fajansiarzy Calcio.
Met-Stal sprawcą pierwszej niespodzianki nowego sezonu
Po wakacyjnej przerwie wznowiono rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Inauguracyjna kolejka przyniosła pierwszą niespodziankę.
Zakończenie sezonu. Inne niż zwykle
Niepisaną tradycją jest, że ostatni mecz sezonu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR odbywa się między najbardziej utytułowanymi zespołami rozgrywek: Barwilem-Omegą, a Prym-Galerią Wnętrz. Tym razem tak się jednak nie stało.
Grad goli w lidze amatorskiej
Aż 47 goli zdobyli piłkarze-amatorzy występujący w lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR. Najwyższe zwycięstwo odniosła Starówka
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat