Advertisement

Przebudzenie mistrza

OSiR Środa, 21 września 20228
Tuzin goli zaaplikowali swoim rywalom mistrzowie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Barwil-Omega nie dał szans DSP.
ALPN ALPN

Barwil-Omega - najbardziej utytułowana drużyna w historii rozgrywek po nieudanym początku sezonu (2:4 z Met-Stalem) w trzeciej kolejce urządziła  rzeź niewiniątek, gromiąc DSP 12:1.  Z kolei Drużyna Starszych Panów (DSP) występuje w ALPN drugi sezon i jak na razie nie zdobyła jeszcze punktu.

W tabeli z kompletem zwycięstw prowadzi Prym-Galeria Wnętrz (4:1 z Fajansiarzami), ale tyle samo punktów zgromadziła Ekipa (3:1 z WKS Proszenie). Same wygrane notuje też Moszczenica GG, ma jednak jeden mecz rozegrany mniej.

Rywalizacja piłkarzy-amatorów odbywa się na bocznych boiskach stadionu miejskiego w Piotrkowie w weekendowe poranki.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kibic ~Kibic (Gość)22.09.2022 21:38

Dla Ścisłości... Drużyna z Proszenia od tego sezonu nazywa się WKS EscoBar Event Proszenie.

01


amator grajek ~amator grajek (Gość)23.09.2022 16:31

Zacznijmy może od samego początku.
1. Po 25 latach jak ta liga istnieje doszliśmy do momentu totalnej kompromitacji ze strony organizatora czyli Osir. A mianowicie chodzi o to że po incydencie (a raczej napaści) z zeszłego sezonu organizator nie zrobił NIC zupełnie NIC w kierunku przywrócenia normalności. Efektem czegonjest sytuacja ze pracownik organizatora Pan Rafał dzwoni do drużyn z zapytaniem czy nie znają jakiegoś sędziego lub kogokolwiek ktonma pojecie bo nie ma komu gwizdać. Sam pracownik Osir siedzi tam jak za karę, ostatnio brakowało piłki do grania nie drugiej, nie trzeciej ale jedynej.na meczach brakuje podstawowej opieki medycznej jak bywało to lata temu, co więcej na ostatniej kolejce nie było zamrażacza albo poprostu Pan Rafał był tak zajęty gadka z kolegami ze zapomniał go dać. Drużyny nie są informowane o tym że mecz się nie odbędzie i bywają przypadki ze przyjeżdżamy w zasadzie po nic. Co do samego regulaminu to na cholere on jest? Skoro zawodnik dostaje czerwona kartkę bezpośrednio a juz w kolejnym meczu wchodzi na boisko i strzela 2 bramki i wszystko jest ok. Chyba powinien pauzować jeden mecz. Strona internetowa zawiera tyle błędów w wynikach, Strzelcach, zawodnikach ukaranych ze juz nawet nikt tam nie wchodzi bo i tak nic sie nie dowie.szczerze to za poprzednich pracowników Osir opiekujących się ta liga jak było tak było ale takich jaj to nie pamiętam. Może warto byłoby głośno zapytać za co my płacimy po 800 pln do Jasnej cholery ? Za tą miernotę? Może Pan redaktor skądinąd też piłkarz amator alpn na łamach portalu zapyta Pana Dyrektora OSIR co tu jest nomen omen grane.

00


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)26.09.2022 12:53

Faktycznie "organizacja" poniżej krytyki.

00


grajek amator ~grajek amator (Gość)24.09.2022 06:15

Zacznijmy od tego że nazwa AMATORSKA Liga Piłki Nożnej powinna odzwierciedlać poziom piłjarski a nie poziom organizacji samej ligi który jest zwyczajnie beznadziejnybi z roku na rok coraz gorszy ale pokolei.
1.Pracownik Osir Pan Rafał sprawia wrażenie jakby był na obiekcie za karę i wogóle jie jest zaangażowany w pracę
2.Pilnowanie regulaminu przez Pana Rafała w zasadzie nie istnieje np. zawodnik ukarany bezpośrednią czerwoną kartką w kolejnym meczu gra , strzela 2 bramki a chyba powinien pauzować. Incydent ten pozostaje bez reakcji Pnan Rafała
3. Pan Rafał jest tak zajęty romowami z kolegami ze nawet nie widzi ze należałoby podać choćby zamrażacz bo niestety już od kilku lat brakuje podstawowej opieki medycznej ( OSIR dlaczego?)
4. Nie tak całkiem dawno brakowało pilki do gry nie drugiej nie trzeciej ale tej pierwszej
5. Panu Rafałowi zdarza się zapomnieć poinformować drużyny o odwołaniu meczu i przyjeżdżamy sobie na boisko pocałować klamkę
6. Po zeszłorocznym incydencie ( a w zasadzie napaści na sędzoego) Osir nie zrobił NIC, kompletnie NIC aby przywrócić porządek. Oczywiście poszły oświadczenia dyrektora oraz drużyny sprawcy j co ? Ivtyle , sam sprawca przychodzi na mecze i jakby nigdy nic się jie stało.
7. Strona internetowa zawiera dziesiątki błędów o Strzelcach, kartkach samych wynikach
Pozostaje pytanie za co my płacimy 800 pln? Za tą fuszerkę organizatorów.
Panie Dyrektirze , Panie Rafale popatrzcie jak wygląda organizacja okolicznych lig w piłkę, kosza etc i czerpcie z tych wzorców. Albo oddajcie pewne kwestie pasjonatom z głowami pełnymi pomysłów.
Lata temu gdy inni pracownicy Osir opiekowali się loga bywało różnie ale takich jaj To nie było nigdy, z roku na rok płacimy więcej a produkt jaki otrzymujemy jest coraz gorszy.

00


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)22.09.2022 19:30

A kto by chciał sędziować niezrównożonym "grajką" bo rywalizować to trzeba umieć.

00


zawodnik 89 ~zawodnik 89 (Gość)22.09.2022 17:29

Nie ma ani słowa o tym, że niedzielna kolejka była odwołana, bo nie ma chętnych sędziów do sędziowania...

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat