Advertisement

Nazwa bywa myląca

OSiR Środa, 14 września 202220381
O tym, że nazwa zespołu może być myląca, przekonali się w drugiej kolejce Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej zawodnicy faworyzowanej Starówki. W sobotę niespodziewanie tylko zremisowali z drużyną Fajansiarzy Calcio.
ALPN ALPN

Remis  (1:1) byłego wicemistrza z debiutującym w rozgrywkach ALPN zespołem Fajansiarzy to największa niespodzianka minionego weekendu.

Najwyższe zwycięstwo odnieśli za to zawodnicy Prym-Galerii Wnętrz, którzy pokonali FCC Environment 7:2. To właśnie Prym, Ekipa i Eko Luk po dwóch kolejkach z kompletem punktów prowadzą w tabeli.

Jedynym zespołem, który nie zdobył jeszcze bramki jest kolejny debiutant MJ Meble Na Wymiar, a jedyną drużyną, która gola nie straciła jest Moszczenica GG.

W lidze organizowanej przez piotrkowski OSiR rywalizuje 15 amatorskich zespołów. Mecze odbywają się w weekendowe poranki na bocznych boiskach miejskiego stadionu.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_anonim ~go?ć_anonim (Gość)19.09.2022 18:00

Odbywają się jak ktoś zechce sędziować.Sędziów z OZPN brak więc sędziuje kto chce. Masakra a wpisowe 800 zł. Za co się pytam.

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat