I wszystko jasne

OSiR Poniedziałek, 12 czerwca 20233
Co prawda do zakończenia sezonu 2022/23 w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej pozostała jeszcze jedna kolejka, ale najważniejsze rozstrzygnięcia już zapadły. Sprawdziła się żelazna reguła rozgrywek: gra kilkanaście drużyn, liderzy się zmieniają, a na końcu i tak wygrywa Barwil – Omega.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Obrońca tytułu swój prymat udowodnił w ostatni weekend wysoko wygrywając dwa mecze (8:2 z Ekipą i 9:1 z Fajansiarzami Calcio). Na kolejkę przed zakończeniem BO ma aż 9 punktów przewagi nad długo prowadzącą Moszczenicą GG. Ta zajmie miejsce drugie, a na trzecim sezon zakończy Eko Luk, dla którego to pierwszy medal w historii ALPN.

Wiadomo też, że miejsce czwarte zajmie Prym – Galeria Wnętrz, a piąte Starówka. O szóste powalczą w ostatniej kolejce: KSTR Flexipal, Met Stal i MJ Meble Na Wymiar.

Ostatnia kolejka i uroczyste zakończenie rozgrywek organizowanych przez piotrkowski OSiR nastąpi w sobotę 17 czerwca od godziny 9.00 na bocznych boiskach stadionu miejskiego.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kibic... ~Kibic... (Gość)13.06.2023 20:35

A co to ekipa z Piotrkowa tak słabo w Belchatowskiej lidze? Czyżby trafili na inne,, amatorskie,, drużyny obłożone sponsorami?

20


piłkarz ~piłkarz (Gość)12.06.2023 16:58

Mam prośbę żeby przestać te rozgrywki traktować tak poważnie jak niektórzy. Paru ludzi chyba naprawdę nie ma co w domu robić albo nie ma domu i przychodzą tam po to żeby się niezdrowo podniecać. Ludzie - nie szkoda wam energii na takie głupoty?

48


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat