Advertisement

Artykuły do tagu: ciepłownia

Jest nowa taryfa za ciepło w Piotrkowie
Potwierdziły się nasze wcześniejsze informacje na temat planów wprowadzenia niższej taryfy za ciepło w Piotrkowie. Zacznie ona obowiązywać od 1 maja, ale obniżki będą dotyczyć głównie przedsiębiorców.
Marlena Wężyk-Głowacka: ciepło mogło być nawet o połowę tańsze
- Gdyby Elektrociepłownia w styczniu przyjęła ofertę PGNiG na gaz za 400 złotych za megawatogodzinę, to cena ciepła dla mieszkańców byłaby o połowę niższa - przekonuje piotrkowska radna Marlena Wężyk-Głowacka. - Była taka propozycja, ale to była mordercza oferta - ripostuje z kolei Marek Krawczyński, prezes Elekrociepłowni.
Wynegocjowali tańszy gaz. Prezes zapowiada obniżkę cen
Władze Elektrociepłowni podpisały nową umowę na dostawy gazu i węgla. Prawdopodobnie spowoduje to obniżkę cen, będzie ona jednak dotyczyć wyłącznie przedsiębiorców.
08.03.2023 07:30
Co z tym ciepłem?
Jakie były kryteria wyboru dostawcy gazu, czemu nie wstrzymano uruchomienia elektrociepłowni, jakie są straty w przesyle i czy faktycznie ceny ciepła w porównywalnych miastach do Piotrkowa są o połowę niższe? Na te i inne pytania mieszkańców odpowiada prezes Elektrociepłowni Piotrków Marek Krawczyński.
Najczęściej zadawane pytania ws. cen ciepła w Piotrkowie Trybunalskim
W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej nieprawdziwymi informacjami ws. cen ciepła przedstawiamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania zadawane przez piotrkowian.
Chcą odwołania prezesa Krawczyńskiego
Stowarzyszenie Inicjatywa Piotrkowska '22 chce odwołania prezesa Elektrociepłowni Piotrków Marka Krawczyńskiego. W piątek złożyli w tej sprawie petycję do Urzędu Miasta w Piotrkowie.
W Piotrkowie został tylko orzech
W Piotrkowie lawinowo kurczą się zapasy węgla po preferencyjnej cenie. Urzędnicy apelują do mieszkańców, którzy złożyli już wniosek o nabycie surowca, a nie dokonali jeszcze wpłat, aby zrobili to niezwłocznie.
Podwyżki cen ciepła. Piotrków w czołówce!
Mieszkańcom naszego miasta trudno pogodzić się z cenami ogrzewania wymuszonymi podwyżką cen ciepła systemowego, jaką wprowadziła od 1 stycznia Elektrociepłownia Piotrków. Aby zorientować się, jak kształtują się ceny ciepła w innych polskich miastach, przygotowaliśmy zestawienie cen produkcji jednego GJ energii cieplnej (bez kosztów przesyłu).
Podwyżki za ciepło w Piotrkowie. Radni PiS obwiniają władze miasta
Horrendalne podwyżki cen za ciepło były tematem konferencji radnych Prawa i Sprawiedliwości, która we wtorek odbyła się pod miejską ciepłownią przy ul. Rolniczej. Oprócz radnych pojawili się tam też mieszkańcy Piotrkowa.
Prezes Elektrociepłowni odpowie na pytania słuchaczy
Sprawa podwyżek za ciepło w Piotrkowie budzi duże kontrowersje i emocje wśród mieszkańców. W związku z tym, w poniedziałek prezes Elektrociepłowni Piotrków Marek Krawczyński, przez godzinę będzie odpowiadać na antenie Strefy FM na zadane przez słuchaczy pytania.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat