Advertisement

Artykuły do tagu: Włókniarz

Drugi sparingowy remis Polonii
Piłkarze Polonii Piotrków rozegrali drugie spotkanie kontrolne w ramach przygotowań do sezonu 2021/2022. Podopieczni Roberta Grzesiuka odnotowali kolejny remis - tym razem z Włókniarze Zelów.
18.08.2019 12:58
Kolejna wygrana Polonii
Polonia Piotrków pokonała w Zelowie miejscowy Włókniarz 3-1. To drugie zwycięstwo piłkarzy trenera Roberta Grzesiuka w IV lidze.
Polonia pokonała Włókniarza Moszczenica
W tym meczu bramki strzelali tylko poloniści i to już od pierwszej minuty. Ostatecznie piotrkowski zespół pokonał drużynę z Moszczenicy 3:0 (1:0). Do końca rozgrywek pozostały już tylko dwie kolejki.
Szczerbiec Wolbórz i Włókniarz Moszczenica grają dalej
Poznaliśmy ćwierćfinalistów Pucharu Polski. W IV rundzie tych rozgrywek na szczeblu okręgu piotrkowskiego swoje mecze wygrały zespoły z Wolborza i Moszczenicy, które pokonały czwartoligowców.
Włókniarz Moszczenica najlepszy wśród najstarszych
W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w Halowej Piłce Nożnej, w sobotę rywalizowali chłopcy z rocznika 2006, a w niedzielę ich starsi koledzy z rocznika 2005. Pierwszy turniej wygrali piłkarze GKS Bełchatów, a drugi zawodnicy Włókniarza Moszczenica.
Włókniarz wygrał Memoriał Mariusza Gawlicy
Zespół Włókniarza Moszczenica (rocznik 2003 i młodsi) okazał się najlepszy w VIII Memoriale imienia Mariusza Gawlicy. Drużyna trenera Sławomira Góralczyka pokonała w finale Orła Piątkowisko 1:0. Trzecie miejsce zajął Szczerbiec Wolbórz.
Zyski z balu na szkolenie piłkarzy
Zarząd Klubu Sportowego „Włókniarz Moszczenica” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Bal Sylwestrowy, który odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy.
Moszczenica przypominała oblężoną twierdzę
Prawie 400 policjantów z całego województwa łódzkiego zabezpieczało czwartoligowe spotkanie piłkarskie pomiędzy Włókniarzem Moszczenica i Łódzkim Klubem Sportowym. Sympatycy klubu z Łodzi dopingowali swój klub z trybun moszczenickiego stadionu.
Włókniarz wpuści kibiców ŁKS
Kibice Łódzkiego Klubu Sportowego obejrzą mecz IV ligi z Włókniarzem Moszczenica.
ŁKS przyjedzie do Mierzyna i Moszczenicy?
Wszystko wskazuje na to, że LKS Mierzyn i Włókniarz Moszczenica zdecydują się na grę z Łódzkim Klubem Sportowym na własnym boisku. Oba kluby z powiatu piotrkowskiego miały wątpliwości czy zorganizować mecze z ŁKS.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat